Jump to content

Yeni Çağda Hepimizin Geçireceği Değişikler Nelerdi


Önerilen İletiler

Yeni Çağda Hepimizin Geçireceği Değişikler şu şekildeymiş:

1-Uyku hallerimiz degisebilir.
Huzursuzluk, sıcak ayaklar, gece iki veya üç kere uyanma. Uyandıktan sonra yorgun hissetme ve gün boyunca uykulu olma.

2-Basının tepe kısmında, omurgada karıncalanma, enerji titreşimi hissi olabilir.

3-Kiloda degisiklik: Bazı insanlar kilo alabilir. Bazıları da kilo kaybedebilir.

4-Yeme alışkanlıklarında değişim: Bazıları daha çok yemek yiyebilir,yada daha az yiyebilir.Yemek tercihleri damak zevkleri değişebilir.

5- Duygularımız guclenir. Duyarlılığımız artabilir.

6-Görme şeklimizde değişim olabilir: Bulanık görme, parıldayan nesneler, varlıkların auralarını görme, gözlerinizi kapattığınızda sarı, kırmızı veya kırmızı mavi renginde görüntü görme olabilir. Gözler kapalı olduğu halde; geometrik şekiller, hayvanlar, dağlar, orman veya çimenlik alanlar görülebilir. Gökyüzünde garip şekiller veya nesneler görebilirsiniz. Renkler cok daha parlak görünebilir.Gözleriniz kapalı iken meditasyon yaptığınızda, yada ibadet ettiğinizde; çevrenizde varlıklar görebilir, hissedebilirsiniz. Bütün bunlar normaldir. Onlar sizin oğretmenleriniz, rehberlerinizdir. Gelişmenizin bir parçasıdır. Korkmayın.

7-Duyma organınızda değişim olabilir: Sesleri daha net yada daha az duyabilirsiniz, başınızın içinde sesler duyabilirsiniz, müzik sesleri, çınlamalar duyabilirsiniz.

8-Koku alma duygunuz gelişir. ÇiÇek kokuları alabilirsiniz.Yada kokulara karşı daha duyarlı olabilirsiniz. Dokunma veya tat alma duyularınızda da gelişme olabilir.

9-Deri döküntüleri, cilt sorunları yada ellerde karıncalanma ve şişlikler olabilir.

10-Bedeninizde akan enerji akımlarını ve dalgalanmalarını hissedebilirsiniz: Enerji yoğunluğu başlangiçta baş dönmesi yada mide bulantisi yapabilir. Baş ağrısı olabilir, göz kuruluğu yapabilir ama bunlar geçicidir, korkmayın.

11-Sebepsiz sürpriz ağrılara veya değişikliklere tanık olabilirsiniz: Kemiklerinizde ağrı, sızlanma olabilir. Özellikle diz, kol ve belde. Sindirim sorunları, kas spazmları veya kramplar, hızlı kalp atışları, cinsel isteklerde değişim olabilir.

12- Daha genç görünme olabilir: Frekansınız yükselir. Kendinizi ve hayatı daha çok seversiniz. Gerçekten olduğunuz mükemmel size benzemeye başlarsınız. Saçlarınız çabuk uzar, cildiniz güzelleşir.

13-Yaşamınızı tamamen değiştiren olaylar:Olüm, boşanma, iş durumunda değişiklik, evinizi kaybetme, hastalık veya kazalar olabilir. Sizin yavaşlamanıza, değişmenize, kim oldugunuzu ve yaşamınızın sizin için ne anlama geldiğini yeniden incelemenize neden olacak değisiklikler olabilir.. Görmemezlikten gelemeyeceğiniz seyler. Tutkularınızı bırakmanıza neden olacak değişimler olabilir.

14- Sınırlayıcı modellerden, hayati tüketen islerden, tüketici yasam tarzlarından ve enerjinizi emen insanlardan ve durumlardan özgürleşme arzusu olabilir.

15- Kendinizi yeni taniyormuş gibi hissedebilirsiniz.Yeni duygu ve düşüncelerinizi takip edebilirsiniz:Yalnizlıktan zevk almaya başlar ve evde yalnız kalmak istersiniz. Kendinzi yeni keşfetmis gibi, yeni yeni konulara merak salarsınız. Araştırmacı olur, doğayı yeni keşfedersiniz.

16- Yaratıcılığınız aniden gelişmeye başlar: Müzik, sanat, tarih, doğanın keşfi, hayvan yada bitki bakımı gibi şeylere ilgi duyabilirsiniz.

17- Zamanın hızlandığı algısı: Zaman hızla geçmeye başlar, yapacaklarınızı bir türlü yetiştiremezsiniz. Saatler, günler, aylar hızlanır.

18-Olacak olayları önceden hissetmeye başlarsınız. Rüyalarınız değişir, hisleriniz kuvvetlenir.

19-Birden bire herkesten farklı olduğunuzu düşünebilirsiniz: Sipirütel konulara ilgi duyabilirsiniz. Bu konuları internetten, kitaplardan araştirabilirsiniz. Surekli okumak isteyebilirsiniz.

20-Görünmeyen varlıklarla temas: Bu varlıklarla temasa geçebilirsiniz, yada onlardan mesajlar, oğretimler alabilirsiniz. Bunlar, önceden olmuş tanıdıklarınız ya da hiç tanımadığınız sipirütuel bedenler olabilir. Korkmayın. Gelişminizin bir parçasıdır.

21-Olacak olaylarla ilgili görüntüler görebilirsiniz, mesajlar alabilirsiniz. Rakamlar yada semboller görebilirsiniz.

22-Sezgileriniz güçlenir. Küçük mucizeler yaşayabilirsiniz, ruhsal varlıklarla iletişim kurabilirsiniz.

23-Hayvanlara, kayalara ve bitkilere kendinizi daha yakın hissedebilirsiniz. Sanki onları anlıyorsunuz gibi..Şifalı doğal taşlara ilgi artar.

24-Duşme, kaza geçirme, kemik kırılması olabilir.
Bu gelişimi en güzel atlamanın yolu meditasyon veya ibadetle bedenimizdeki çakralarımızı aktifleştirmek ve yeni enerjiye uyumlu hale gelmektir.

Derleme
Sevgiler!
Aasma

-samsara

Yorum bağlantısı

Yorum yazmak için hesap oluşturmalı veya giriş yapmalısın.

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Hakkımızda

Biyoloji Günlüğü ülkemizdeki biyoloji öğrencileri, mezunları ve çalışanları adına kar gütmeyen bir proje olarak 9 senedir faaliyetlerine yılmadan devam etmeye çalışan masum bir projedir. Lütfen art niyetinizi forumdan uzak tutunuz. Bize iletişim formu aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz biyolojigunlugu@gmail.com veya admin@biyolojigunlugu.com adresine mail de gönderebilirsiniz. Bizimle arşivinizi paylaşmak isterseniz wetransfer.com üzerinden biyolojigunlugu.com adresine dosya transferi olarak iletmeniz yeterlidir, sizin adınıza paylaşılacaktır.

Sitemiz bir "Günlük" olarak derleme yayın, yorum, diyalog ve yazılara vermektedir. Güncel biyoloji haberleri ve gelişmelere ek olarak özellikle sosyal medyada gözden kaçan, değerli gördüğümüz tüm içeriğe kaynak ve atıflar dahilinde sitemizde yer vermekteyiz. Bu sitede verilen bilgilerin kullanım sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir. Sayfalarımızda yer alan her türlü bilgi, görsel ve doküman sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir.

Biyoloji Günlüğü internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Yer Sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

Yer Sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız mail adreslerimizden iletişime geçerek bildirebilirsiniz. 

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.

×
×
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Kullanım Şartları, Gizlilik Politikası, Forum Kuralları sayfalarına göz atınız.