Jump to content
Cenk Önsoy

İmza ve Profil Fotoğrafı (Avatar) Kuralları

Önerilen İletiler

Biyolojigunlugu.com forumlarının genel amacı "Bilgi Paylaşımı" olduğundan; kışkırtıcı, genel ahlaka aykırı, siyasi ve gözü yorabilecek imzalardan kaçınılmalıdır. Bu imzalara haber verilmeksizin müdahale edilebilir.

İmzaya resim, fotoğraf, video konulması yasaktır.

İmzalarda forum üyelerinin kişisel web siteleri haricinde herhangi bir web sitesinin veya reklam amaçlı ticari bir markanın yada ürünün web sitesinin konulması site yöneticilerinin bilgisi haricinde yasaktır.

İmzada yaptığımız kısıtlamalar gereği sadece yazı kullanılabilmektedir. Kullanılan yazının satır sayısı 3 'ten fazla, yazı boyutu aşırı büyük olamaz.

İmza ve profil fotoğrafı sistemi gerekli görüldügü takdirde kapatılabilir. 

İmzasi boyutsal yada kapladığı alan bakımından fazla olan ve kuralları ihlal eden imzalar ile profil fotoğraflarına haber verilmeksizin müdahale edilebilir.

İmza ve Profil fotoğrafının içerisinde herhangi bir ürün, web sitesi, firma tanıtımı, logo bulunması site yöneticilerinin bilgisi haricinde yasaktır.

Genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız edici, şiddet ve müstehcenlik içeren, dil, din, ırk ayrımına yönelik, başka üye profil fotoğraflarına benzer fotoğraflar ile siyasal, politik, dini simgeleri, kişileri avatar olarak kullanmak yasaktır.

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

Hakkımızda

Biyoloji Günlüğü ülkemizdeki biyoloji öğrencileri, mezunları ve çalışanları adına kar gütmeyen bir proje olarak 9 senedir faaliyetlerine yılmadan devam etmeye çalışan masum bir projedir. Lütfen art niyetinizi forumdan uzak tutunuz. Bize iletişim formu aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz biyolojigunlugu@gmail.com veya admin@biyolojigunlugu.com adresine mail de gönderebilirsiniz. Bizimle arşivinizi paylaşmak isterseniz wetransfer.com üzerinden biyolojigunlugu.com adresine dosya transferi olarak iletmeniz yeterlidir, sizin adınıza paylaşılacaktır.

×
×
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Kullanım Şartları, Gizlilik Politikası, Forum Kuralları sayfalarına göz atınız.