Jump to content
Yalçın Dedeoğlu

Derneğimize Üye Olun!

Önerilen İletiler

Yalçın Dedeoğlu

Biyologlar Dayanışma Derneği'ne üye olmak için, ekte bulunan üye formunu indirip, çıktısını alıp, mavi tükenmez kalemle doldurup, imzaladıktan sonra formun taratılıp veya fotoğrafı çekilerek bdd.iletisim@gmail.com adresine gönderilmesi gerekmektedir.

Üyelerden giriş ücreti olarak 15 TL ve aylık 5 TL aidat alınır. Çalışmayan ve öğrenci olan üyelerden ise aidat alınmaz, sadece 15 TL giriş ücreti alınır. Dernek üye girişi ücreti, derneğin Ziraat Bankası Tandoğan Şubesi TR47 0001 0012 8253 6063 5750 01 IBAN numaralı hesabına yatırılmalıdır. Dernek aidatları, mobil aidat sistemi üzerinden ödenmektedir. Cep telefonunuzdan “BİYOLOGLAR” yazıp “8071”e kısa mesaj attığınız taktirde mobil aidatınız düzenli olarak yatırılacaktır. Ayrıca derneğin wep sitesindeki bulunan mobil aidat formunda belirtilen kısımları doldurarak cep telefonunuza gelen mesajı onayladığınızda da mobil aidat uygulamasına geçmektesiniz.

ÜYELİK FORMU BURADAN İNDİREBİLİRSİNİZ

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı

Yorum yazmak için hesap oluşturmalı veya giriş yapmalısın.

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Hakkımızda

Biyoloji Günlüğü ülkemizdeki biyoloji öğrencileri, mezunları ve çalışanları adına kar gütmeyen bir proje olarak 9 senedir faaliyetlerine yılmadan devam etmeye çalışan masum bir projedir. Lütfen art niyetinizi forumdan uzak tutunuz. Bize iletişim formu aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz biyolojigunlugu@gmail.com veya admin@biyolojigunlugu.com adresine mail de gönderebilirsiniz. Bizimle arşivinizi paylaşmak isterseniz wetransfer.com üzerinden biyolojigunlugu.com adresine dosya transferi olarak iletmeniz yeterlidir, sizin adınıza paylaşılacaktır.

Sitemiz bir "Günlük" olarak derleme yayın, yorum, diyalog ve yazılara vermektedir. Güncel biyoloji haberleri ve gelişmelere ek olarak özellikle sosyal medyada gözden kaçan, değerli gördüğümüz tüm içeriğe kaynak ve atıflar dahilinde sitemizde yer vermekteyiz. Bu sitede verilen bilgilerin kullanım sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir. Sayfalarımızda yer alan her türlü bilgi, görsel ve doküman sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir.

Biyoloji Günlüğü internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Yer Sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

Yer Sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız mail adreslerimizden iletişime geçerek bildirebilirsiniz. 

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.

×
×
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Kullanım Şartları, Gizlilik Politikası, Forum Kuralları sayfalarına göz atınız.