Jump to content
‎Yalçın Dedeoğlu‎

Diagen Biyoteknolojik A.Ş. Byolog arıyor.

Önerilen İletiler

‎Yalçın Dedeoğlu‎

Diagen Biyoteknolojik A.Ş. firmamızın Bilim ve Sanayi Bakanlığı onayı ile çalışmalarına devam eden Ar-Ge Merkezine;

Satış Personeli ve Ar-Ge Lab. asistanı ünvanları ile personel alımları yapılacaktır. Laboratuvar teknikeri, Biyolog, Moleküler Biyoloji ve Genetik bölümlerinden mezun arkadaşlar başvurabilirler.

Aranacak nitelikler; 
• Ar-Ge ve inovasyon mantığını günlük yaşamında benimsemiş, 
• Bilgisayar kullanmayı (office programlarını) iyi bilen, 
• Sunum hazırlama tecrübesi olan, makale araştırmak için akademik İngilizce‘ye sahip olması, 
• Yurt dışı eğitim ve iş gezileri için konuşma seviyesinde İngilizce ‘ye sahip olması,
• Planlı gerçekleşen ekip çalışmalarına dahil olabilen, 
• Askerliğini tamamlamış erkek (Proje için ülke içi ve dışı seyahatlerde problem yaşadığımız için tercihimiz), B sınıfı ehliyeti olanlar tercihimiz olacaktır.

Başvurularınızı arge@diagen.com.tr mailine kendinizi ifade eden 1 veya 2 paragraf Türkçe\İngilizce yazı ve sizin mesleki özelliklerinizi değerlendirebileceğimiz CV'niz ile başvurabilirsiniz.

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı

Yorum yazmak için hesap oluşturmalı veya giriş yapmalısın.

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Hakkımızda

Biyoloji Günlüğü ülkemizdeki biyoloji öğrencileri, mezunları ve çalışanları adına kar gütmeyen bir proje olarak 9 senedir faaliyetlerine yılmadan devam etmeye çalışan masum bir projedir. Lütfen art niyetinizi forumdan uzak tutunuz. Bize iletişim formu aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz biyolojigunlugu@gmail.com veya admin@biyolojigunlugu.com adresine mail de gönderebilirsiniz. Bizimle arşivinizi paylaşmak isterseniz wetransfer.com üzerinden biyolojigunlugu.com adresine dosya transferi olarak iletmeniz yeterlidir, sizin adınıza paylaşılacaktır.

Sitemiz bir "Günlük" olarak derleme yayın, yorum, diyalog ve yazılara vermektedir. Güncel biyoloji haberleri ve gelişmelere ek olarak özellikle sosyal medyada gözden kaçan, değerli gördüğümüz tüm içeriğe kaynak ve atıflar dahilinde sitemizde yer vermekteyiz. Bu sitede verilen bilgilerin kullanım sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir. Sayfalarımızda yer alan her türlü bilgi, görsel ve doküman sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir.

Biyoloji Günlüğü internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Yer Sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

Yer Sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız mail adreslerimizden iletişime geçerek bildirebilirsiniz. 

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.

×
×
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Kullanım Şartları, Gizlilik Politikası, Forum Kuralları sayfalarına göz atınız.