Jump to content
Yandex.Metrica

botanik

Editör Adayı
 • İçerik sayısı

  297
 • Katılım

 • Son ziyaret

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. Viola tricolor (Hercai menekşe)

  © Biyoloji Günlüğü

 2. Viola odorata (Kokulu menekşe)

  © Biyoloji Günlüğü

 3. Victoria amazonica

  © Biyoloji Günlüğü

 4. Vicia faba (Bakla)

  © Biyoloji Günlüğü

 5. Trifolium sp. (Üçgül)

  © Biyoloji Günlüğü

 6. Trifolium sp. (Üçgül)

  © Biyoloji Günlüğü

 7. Theobroma cacao (Kakao ağacı)

  © Biyoloji Günlüğü

 8. Styrax officinalis (Ayı fındığı)

  © Biyoloji Günlüğü

 9. Spartium junceum (Katırtırnağı)

  © Biyoloji Günlüğü

 10. botanik

  Silene vulgaris

  Silene vulgaris

  © Biyoloji Günlüğü

 11. Silene latifolia

  © Biyoloji Günlüğü

 12. Sedum (Damkoruğu)

  © Biyoloji Günlüğü

 13. Sedum (Damkoruğu)

  © Biyoloji Günlüğü

 14. Sedum (Damkoruğu)

  © Biyoloji Günlüğü

 15. Sedum (Damkoruğu)

  © Biyoloji Günlüğü

Hakkımızda

Biyoloji Günlüğü ülkemizdeki biyoloji öğrencileri, mezunları ve çalışanları adına kar gütmeyen bir proje olarak 9 senedir faaliyetlerine yılmadan devam etmeye çalışan masum bir projedir. Lütfen art niyetinizi forumdan uzak tutunuz. Bize iletişim formu aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz biyolojigunlugu@gmail.com veya admin@biyolojigunlugu.com adresine mail de gönderebilirsiniz. Bizimle arşivinizi paylaşmak isterseniz wetransfer.com üzerinden biyolojigunlugu.com adresine dosya transferi olarak iletmeniz yeterlidir, sizin adınıza paylaşılacaktır.

Sitemiz bir "Günlük" olarak derleme yayın, yorum, diyalog ve yazılara vermektedir. Güncel biyoloji haberleri ve gelişmelere ek olarak özellikle sosyal medyada gözden kaçan, değerli gördüğümüz tüm içeriğe kaynak ve atıflar dahilinde sitemizde yer vermekteyiz. Bu sitede verilen bilgilerin kullanım sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir. Sayfalarımızda yer alan her türlü bilgi, görsel ve doküman sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir.

Biyoloji Günlüğü internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Yer Sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

Yer Sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız mail adreslerimizden iletişime geçerek bildirebilirsiniz. 

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.

×
×
 • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Kullanım Şartları, Gizlilik Politikası, Forum Kuralları sayfalarına göz atınız.