Jump to content

Çevrimiçi Kullanıcılar


148 kullanıcı çevrimiçi

 1. Misafir
 2. Misafir
 3. Misafir
 4. Misafir
 5. Misafir

  Misafir

  Şimdi

 6. Misafir
 7. Misafir

  Misafir

  1 dak önce

 8. Misafir

  Giriş yapıyor

  1 dak önce

 9. Misafir
 10. Misafir

  Misafir

  1 dak önce

 11. Misafir

  Googlebot

  Forumda: Mikoloji

  1 dak önce

 12. Misafir

  Misafir

  1 dak önce

 13. Misafir
 14. Misafir

  Googlebot

  Konuda: Peplomer nedir?

  1 dak önce

 15. Misafir
 16. Misafir
 17. Misafir

  Giriş yapıyor

  1 dak önce

 18. Misafir
 19. Misafir

  Misafir

  2 dak önce

 20. Misafir
 21. Misafir
 22. Misafir

  Misafir

  2 dak önce

 23. Misafir
 24. Misafir

  Misafir

  2 dak önce

 25. Misafir

  Misafir

  2 dak önce

 26. Misafir
 27. Misafir
 28. Misafir
 29. Misafir
 30. Misafir

  Misafir

  3 dak önceHakkımızda

Biyoloji Günlüğü ülkemizdeki biyoloji öğrencileri, mezunları ve çalışanları adına kar gütmeyen bir proje olarak 9 senedir faaliyetlerine yılmadan devam etmeye çalışan masum bir projedir. Lütfen art niyetinizi forumdan uzak tutunuz. Bize iletişim formu aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz biyolojigunlugu@gmail.com veya admin@biyolojigunlugu.com adresine mail de gönderebilirsiniz. Bizimle arşivinizi paylaşmak isterseniz wetransfer.com üzerinden biyolojigunlugu.com adresine dosya transferi olarak iletmeniz yeterlidir, sizin adınıza paylaşılacaktır.

Sitemiz bir "Günlük" olarak derleme yayın, yorum, diyalog ve yazılara vermektedir. Güncel biyoloji haberleri ve gelişmelere ek olarak özellikle sosyal medyada gözden kaçan, değerli gördüğümüz tüm içeriğe kaynak ve atıflar dahilinde sitemizde yer vermekteyiz. Bu sitede verilen bilgilerin kullanım sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir. Sayfalarımızda yer alan her türlü bilgi, görsel ve doküman sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir.

Biyoloji Günlüğü internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Yer Sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

Yer Sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız mail adreslerimizden iletişime geçerek bildirebilirsiniz. 

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.

×
×
 • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Kullanım Şartları, Gizlilik Politikası, Forum Kuralları sayfalarına göz atınız.