Yazarlarımız

Biyoloji okumadan, görmeden, yaşamadan öğrenilecek bir bilim dalı değildir.

Lokum gibi biyolok.

Çakal manşetlerle halkı kandırmayan, Türkiye'nin ilk dürüst, açık ve net haber kaynağı... Gereksiz biçimde uzun haberler ile zamanınızı boşa harcamayın!

Ben Merve.

-Bilgi Güçtür!- Sinirbilim 19 Aralık 2015’te bir Facebook ve Twitter sayfası olarak gönüllü bir şekilde insanlara bilimi sevdirmek ve topluma faydalı olma amacıyla faaliyete başlamıştır. Sinirbilim adından anlaşılacağı üzere beyin ve sinir sistemi ile ilgili her türlü yazılı ve görsel bilgiyi okuyucularına sunmak için tükenmeyen bir çaba içindedir. Bize merak ettiklerinizi sorabilir, yazıların altına kendi görüşlerinizi belirtebilir ve konuları tartışabilirsiniz. Sinirbilim olarak materyalistik bir bilim anlayışını katı bir şekilde benimsediğimizi belirtmekte fayda var. Sitenin editörleri ve katkıda bulunanların inanç ve görüşleri ne olursa olsun sadece kanıta dayalı, gözlem ve ölçümlere dayanan verileri yayınlamaktayız. Sahte bilimin çok hızlı bir şekilde yayıldığı internet dünyasında tüm okuyucularımıza kaynak vererek güncel bilgileri ulaştırmayı kendimize görev sayıyoruz. Küçük bir ekip olarak yola çıkan Sinirbilim, kadrosunu ve içeriğini hızla büyütüyor. Siz de ekibin bir parçası olmak istiyor ve çorbada bir parça tuzum olsun diyorsanız yazarlık başvurusunu buradan yapabilirsiniz. Kurucu: Ali Çağlayan Taybaş Editörler: İrem Havle ve Feyza Kübra Özalper Katkı sağlayanlar: Çağın Çevik, Çağrı Özpolat

Bilim için açıldı bu sayfa. Bilimi eğlenceli bir biçimde insanlara ulaştırmayı planlıyoruz. Evet... https://twitter.com/bilimneguzellan

Hacettepe Üniversitesi

Adli olarak endişelerim var, ülkemizde adli sistemde eksikler var bence.

İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi'de Antropoloji okuyor.

Abant İ.B.Ü Biyoloji (İngilizce) İstanbul Üni. Felsefe Biyolog - Biyoloji Öğretmeni - Bilim Felsefesi

Biyolog mu, biyobog(k) mu karar veremeyen kişilik.

Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir. Kaynaklar ve atıflar da gerektiğinde belirtilmiştir.

Biyolojigunlugu.com sayfalarında yer alan her türlü bilgi, görsel ve doküman sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir.

Bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Sağlık, eğitim, finans, gıda vb. sorunlarınız için öncelikle bir uzmana ve profesyonele danışınız.

Dilerseniz biyolojigunlugu@gmail.com veya admin@biyolojigunlugu.com adresine mail de gönderebilirsiniz. Bizimle arşivinizi paylaşmak isterseniz wetransfer.com üzerinden biyolojigunlugu.com adresine dosya transferi olarak iletmeniz yeterlidir, sizin adınıza paylaşılacaktır.

To Top