sözlük

Uluslararası Moleküler Biyoloji ve Biyoteknoloji Kongresi, 2-6 Haziran 2014


Değerli Meslektaşlarım,

Nobel Bilim ve Araştırma Merkezinin koordinasyonunda üçüncüsünün düzenlenmesi planlanan “Moleküler Biyoloji ve Biyoteknoloji Kongresi” yeni bir adım atarak ülke sınırları dışına çıkmayı hedeflemiş ve 2-6 Haziran 2014 tarihleri arasında Bosna-Hersek’in başkenti Saraybosna’daUluslararası Saraybosna Üniversitesi (IUS) yerleşkesinde yapılmasına karar verilmiştir.

İki yılda bir düzenlenen  3. Moleküler Biyoloji ve Biyoteknoloji Kongresi’nin başlıca hedefi, akademik düzeyde bir faaliyet olup, ilgili alandaki gelişmelerin paylaşılabileceği bilimsel bir ortam oluşturmaktır. Moleküler Biyoloji ve Biyoteknoloji konularında çalışma yapan akademisyenleri bir araya getirmeyi hedefleyen ve bu alanlarda ortaya çıkan yeni araştırma ve geliştirme faaliyetlerini paylaşırken, güncel konuların ve sorunlarında tartışılacağı bir ortam oluşturmayı hedefleyen Nobel Bilim ve Araştırma Merkezi, gerçekleştirilecek olan bu kongre ile beraber bütün katılımcılarına, Balkanların can damarlarından birisi olan ve Osmanlı döneminde Anadolunun Avrupaya açılan kapısı olarak adlandırılan kültür başkenti Saraybosna başta olmak üzere Bosna Hersek’ in çeşitli bölgelerini de tanıma fırsatı sunmaktadır.

Bu noktada Uluslararası Saraybosna Üniversitesi Rektörü olarak üniversitemin böyle bir bilimsel etkinliğe ev sahipliği yapacak olmasından ve sizleri misafir edebilecek olmaktan dolayı büyük bir memnuniyet duymaktayım.

Selam ve saygılarımla;

Prof. Dr. Özer ÇINAR
Uluslararası Saraybosna Üniversitesi Rektörü ve
Kongre Başkanı

Kongre 02-06 Haziran tarihleri arasında Bosna Hersek’in başkenti Saraybosna’da ve
Uluslararası Saraybosna Üniversitesi’nde  ( Bakınız: https://goo.gl/6OHyW5 ) düzenlenecektir.

Eğer kongreye ulaşımınızı bizim aracılığımızla yapmak istiyorsanız, İstanbul-Saray Bosna Gidiş ve dönüş bileti 255 Avro’dur. Bu miktarı Konaklam ve katılım ücreti ile birlikte verilen hesap numarasına avro olarak yatırmanız gerekmektedir.

Tüm detaylar ve başvuru formuna ulaşmak için tıklayınız

Kongre iletişim email adresi: biyolojikongre@gmail.com

 Yorumlar

Yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Biyoloji okumadan, görmeden, yaşamadan öğrenilecek bir bilim dalı değildir.

Cenk Önsoy

Bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir.

Sağlık, eğitim, finans, gıda vb. sorunlarınız için öncelikle bir uzmana ve profesyonele danışınız.

Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir. Kaynaklar ve atıflar da gerektiğinde belirtilmiştir.

Biyolojigunlugu.com sayfalarında yer alan her türlü bilgi, görsel ve doküman sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir.

en çok paylaşılanlar

...

Copyright © 2010 | Biyoloji Günlüğü

Yukarı