sözlük

Tavsiye: Bilim kazan, onlar kepçe! Bilimkazani.org

Arkadaşlar tekrar bir tavsiye blog ile sizlerleyiz. Nihan Ş. hocamızın bizimle paylaştığı bu tatlı blog adresindeki dostlarımız hem sözlü olarak bir yayın eşliğinde sizlere bilgi sunuyor, hem de bloglarında görsel ve kaynakçalara yer veriyorlar, dilerseniz ileri okuma yaparak bu deneyimi kişiselleştirip pekiştirebiliyorsunuz.

Site adresi: http://bilimkazani.org

Bilim kazan biz kepçe sloganıyla yayın yapmakta olan Aysu Uygur ve İlker Öztop isimli arkadaşlarımız, dostlarıyla ve konuklarıyla birlikte çok sık bir şekilde yayın yapmasalar da, gerçekten dolu bir şekilde hakkını vererek yayın yapıyorlar; en azından bir konu uzmanı ile birlikte sağlıklı bir sohbete eşlik edebiliyorsunuz. Dinleyin, tecrübe edinin, hoşunuza gideceğinden eminim.

Bir adet konuşma kayıtlarını siteye burada dinlenmesi için ekliyorum, umarım keyif alırsınız.1 Yorum

1 Yorum

  1. Cenk Önsoy

    24 Mart 2013 at 03:36

    Oldukça keyifli ve donanımlı bir yayın, daha sık yapsınlar istek yapalım, destek verelim olmadı biz de dahil olalım! Biyoloji adına kaliteli bir şeyler üretilsin şu ülkede artık!!

Yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Biyoloji okumadan, görmeden, yaşamadan öğrenilecek bir bilim dalı değildir.

Cenk Önsoy

Bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir.

Sağlık, eğitim, finans, gıda vb. sorunlarınız için öncelikle bir uzmana ve profesyonele danışınız.

Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir. Kaynaklar ve atıflar da gerektiğinde belirtilmiştir.

Biyolojigunlugu.com sayfalarında yer alan her türlü bilgi, görsel ve doküman sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir.

en çok paylaşılanlar

...

Copyright © 2010 | Biyoloji Günlüğü

Yukarı