Süpriz Ölüm! Facebook’un kurucusu Mark Zuckerberg Öldü!

Süpriz Ölüm! Facebook’un kurucusu Mark Zuckerberg Öldü!

Mark Zuckerberg’in şok ölümü: Facebook’un Kurucusu Mark Zuckerberg Öldü!

Mark Zuckerberg

Mark Zuckerberg

 

2004 yılında kurduğu Facebook sitesinin dünyaya yayılmasının ardından büyük bir şöhret ve servete sahip olan Mark Zuckerberg’in dün gece ABD saati ile gece 23:30 sıralarında vefat ettiği haberi tüm dünyayı şoka uğrattı. Ölüm sebebi henüz tam olarak açıklanmayan Mark’ın, dün gece bir arkadaşının doğum günü partisinde aşırı derece alkol aldığı bilgisi verildi. Yapılan otopsinin ardından, American MRSA Hospital’ın baş hekimi Edward Concert, otopsi sonuçlarının en kısa zamanda kamuoyu ile paylaşılacağını belirtirken başka bir bilgi vermekten kaçındı.

Hayranları ve yakınları şok oldu

Milyonlarca Facebook kullanıcısını şok eden bu acı kayıp, Mark’ın yakınlarını da adeta yıktı. Facebook’un yeni CEO’sunun kim olacağı konusunda, şirketten henüz resmi bir açıklama gelmedi. Mark’ın birlikte yaşadığı kız arkadaşı Priscilla Chan ise, “Dün gece herşey yolundaydı, Mark fazla sarhoş olduğu için partiden çıkıp eve gitmeye karar vermiştik. Ben dostlarımla vedalaşırken bir şeylerin ters gittiğini anlamıştım. Fakat arkadaşlarım bana durumu belli etmemeye çalışıyorlardı. Sonrasında Mark’ın fenalaştığını öğrendiğimde bende çok kötü oldum. Fakat onun öleceğini asla tahmin etmezdim. O sonsuza dek benim için en özel kişi olmaya devam edecek” derken göz yaşlarını tutamadı.

Peki şimdi Facebook ne olacak?

Mark Zuckerberg II

Mark Zuckerberg II

Milyonlarca üyesi olan internet devi Facebook’un yeni patronunun kim olacağı henüz beli değilken, Mark’ın avukatlarından Henry Thampson, “Mark’ın bize ilettiği bir vasiyeti vardı ve bunun o ölene dek gizli kalmasını istemişti. Cenaze işlemleri tamamlandıktan sonra, Mark’ın vasiyetini ailesi ve kız arkadaşı Priscilla ile beraber okuyacağız. Mark çok yardımsever bir kişiydi. Mirasının büyük kısmını çeşitli hayır kurumlarına bağışlamış olabileceğine inanıyorum” dedi.

Aslında yönelmiş olduğunuz bu yazı internet ortamında yanlış bilginin kişileri nasıl yönlendirdiğini göstermek, tamamen bir bilim/doğa/canlı alemi inceleyen biyoloji sitesinde bile inandırıcılık yaratabileceğini gözler önüne sermek ve Google algoritmasının nasıl yanlış işlediğini bir kez daha kanıtlamak üzere eklenmiştir.

Ki buna rağmen Mark Zuckerberg aramalarında ilk 10 arasında yer alarak sitemizin en çok ziyaret edilen iletisi olmuştur.

Yapmış olduğum bu denemeyle asıl bizi üzen bir noktaya daha değinmiş olduk; milletçe aslında okumuyoruz. Neye baktığımızı dahi bilmiyoruz sanırım.

Yazık 🙂

 1. hiristiyan olabilir fakat yinede allah rahmet eylesin ne diyelim başka gencecik yaşta hayatını kaybetti dostlarına sabırlar diliyorum…

 2. Azcık fazla okumaktan araştırmaktan aciz zavallıcıklar yazının sonunu okumadan adamın öldüğünü kabullenmişler ve rahmet dileklerini sunmuşlar hemen. Atalarımız boşuna dememişler düşmanın bile akıllısı iyidir diye…

 3. Sizi ahmaklar haberin kaynağı nedir? ayrıca bu haber tamamen deney amaçlı yapılmıştır

  https://www.biyolojigunlugu.com/supriz-olum-facebookun-kurucusu-mark-zuckerberg-oldu; İLGİLİ YAZI; Aslında yönelmiş olduğunuz bu yazı internet ortamında yanlış bilginin kişileri nasıl yönlendirdiğini göstermek, tamamen bir bilim/doğa/canlı alemi inceleyen biyoloji sitesinde bile inandırıcılık yaratabileceğini gözler önüne sermek ve Google algoritmasının nasıl yanlış işlediğini bir kez daha kanıtlamak üzere eklenmiştir.
  Ki buna rağmen Mark Zuckerberg aramalarında ilk 10 arasında yer alarak sitemizin en çok ziyaret edilen iletisi olmuştur.
  Yapmış olduğum bu denemeyle asıl bizi üzen bir noktaya daha değinmiş olduk; milletçe aslında okumuyoruz. Neye baktığımızı dahi bilmiyoruz sanırım.

   1. Hahahha. Ya adam makalede neyden yakinmis. Yorumlar bile oldurdu. Harbiden ne mal insanlar var ya. Hahhhaa

 4. Yazıyı okumadan yorum atanlar siz nasıl biyolojiden mezun oldunuz.? … hadi okumadın bir göz at bari hiç haber demi takip etmiyorsunuz arkadaş :))

 5. aynen okumamislar inanmislar. .yorumlara bak ..Bunlar toplumda taslanmali bunlar ırkçı muammelesi yapilmali bunlar üvey kardes gibi kenardan bakmalı..ah bunlar ah bunlar sebastiyannnn

 6. Bence çok güzel bir yazı olmuş. Gerçekten de insanımızın lpg tipli ruh halini yansıtmışsın keşke sondaki yazıyı da büyütüp de smile eklemeseydin. O zaman daha fazla sazan düşerdi. 🙂

 7. Rahmetle anan yorumculara allah akıl fikir versin diyor, okumayan bir millet olduğumuzu kanıtlayan bu yazıya atılan yorumlara katıla katıla gülüyorum.

 8. NE HALLERE GELMİŞİZ BE 🙂 OKUMADAN ANLAMADAN SAZAN GİBİ ZIPLIYORUZ… 🙂 🙂 🙂

 9. sosyal deneymiş insanları kandırmak ve yaşayan birisini öldürmek için yapılan deneyler bence hoş birşey değil… yaptığınız ziyaretci çekmek başka birşey değil

 10. Dikkat ettiniz mi yazıyı okumadan öldüğüne inananların çoğu nefretle büyüyen dindar kesim insanlardir. Kimisi Allah büyük harle yazilir. Kimisi diyor içki icmeseydi ölmezdi. Kimisi diyor yahudiydi. Türkiye’nin neden bu durumda olduğunun net kanıtı. Kürsüden hapşıran şahısi alkışlayan yeni türkiye gençliği. Tebrikler

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *VEYANot: Şifreniz otomatik olarak eposta adresinize iletilecektir.

Şifrenizi mi unuttunuz?

Eposta adresinizi size yeni bir şifre göndermemiz için girmelisiniz.