Jump to content

Başvurular

 1. Web - Yazılım uzmanı arıyoruz

  Merhaba değerli üyemiz,
  Biyoloji Günlüğü platformu takipçisi iseniz senelerdir 17 farklı tasarım ve platform değişikliği gerçekleştirdiğimizi biliyor olmalısınız
  Eğer değilseniz özetle PHP tabanlı sistemler üzerinde defalarca geçiş sağladık, en kalıcı ve uzun süreli kullandığımız sistem ise Wordpress sistemiydi, ancak kaynak gereksinimleri açısından maalesef yüksek maliyetler ve güvenlik sorunları sebebiyle artık tamamen Blog mantığından forum sistemine geçerek kaynakları optimize etmeye çalışıyor, maliyetleri minimumda tutmaya özen gösteriyoruz.
  Bu konularda bilgi sahibi iseniz ve değerli birikimlerinizi bizlerle gönüllülük esasına dayanır bir biçimde paylaşmayı düşünürseniz mutlaka sizleri aramızda görmek isteriz, çünkü gerçekten ihtiyacımız var.
  Başvuru detaylarında kısa bir geçmiş bilgisine yer vermeniz yeterlidir, görüşelim, belki işin ucundan bir noktada katkı sağlarsanız, sayenizde nefes alabiliriz

  Pozisyon: Web Tasarım Uzmanı

  Sayı: 3

  Başvuru: 1

  Güncelleme

 2. Görsel editör arıyoruz!

  Merhaba sevgili okur,
  Web adresimizde tasarım çeşitliliği ve görsel düzenlemelerin yanı sıra, sosyal medya platformlarımızda aktif kullanılabilecek görsel öğelerin düzenlenmesi, oluşturulması ve üzerine beyin fırtınası yapabileceğimiz bir grup oluşturmak adına toplamda işi bilen -5 adet- görsel editör sıfatındaki arkadaşımızı bünyemize katmak ve değerlendirmeleri kendilerine teslim edebilmek istiyoruz.
  Elbette bir sınır yok, bir işveren gibi beklenti yok, tamamen gönüllülük esasıyla işleyen bir süreç; ancak bir kazanç söz konusu olursa şayet, pasta hepimizin, herkes kendi dilimini kendi keser
  Görsel editör olarak bünyemize katmayı planladığımız arkadaşlarımızın elbette bilim, biyoloji ve bilgi anlamında bir alt yapıya sahip olmasını bekliyoruz. Yani ne reklamcı, ne de tekniker talebimiz var. Bize zaman kazandıracak, bunu yaparken de bir projeye katkıda bulunduğunu hissedip mutluluğu keşfeden arkadaşlarımızı aramızda görmekten keyif alırız!

  Pozisyon: Görsel Editör

  Sayı: 5

  Başvuru: 1

  Eklendi

 3. Makale Yazarı Aranıyor!

  Merhaba sevgili okurumuz,
  Bildiğiniz gibi sistemimizde bir çok kaynaktan edinilen bilgiler, yazılar ve makale ürünlerine yer verilmektedir. Amacımız doğru bilginin, kirlilikten arındırılarak, doğru şekilde üyelerimiz ve bilim sever dostlarımızla paylaşılmasıdır. Bu aşamada çok fazla emek gerektiren bir unsur da makale yazım sürecidir. 
  Bu konuda Makale Editörü / Makale Yazarı olarak aramıza katılmak isteyen arkadaşlarımıza keyifli bir duyuru olarak ilanımızı yayınlıyoruz.
  Talebimiz bu işten keyif alacak, "zaten yapıyorum, burada da kendi ismim bulunsun ne de güzel olur"diyen arkadaşlarımızı aramızda görebilmektir. Gelir/gider beklentimiz yok, eğer kazanırsak elbette hep birlikte kazanırız.
  İlginiz için teşekkürler!
  Şartlarımız ise zaten ilanda yer alıyor. Sitemizde 15 içeriğe sahip olmak ve 18 yaş üstü bireyler olarak belirlenmiştir.

  Pozisyon: Makale Editörü

  Sayı: 15

  Başvuru: 4

  Güncelleme

Hakkımızda

Biyoloji Günlüğü ülkemizdeki biyoloji öğrencileri, mezunları ve çalışanları adına kar gütmeyen bir proje olarak 6 senedir faaliyetlerine yılmadan devam etmeye çalışan masum bir projedir. Lütfen art niyetinizi forumdan uzak tutunuz. Bize iletişim formu aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz biyolojigunlugu@gmail.com veya admin@biyolojigunlugu.com adresine mail de gönderebilirsiniz. Bizimle arşivinizi paylaşmak isterseniz wetransfer.com üzerinden biyolojigunlugu.com adresine dosya transferi olarak iletmeniz yeterlidir, sizin adınıza paylaşılacaktır.

×

Önemli Bilgilendirme

Kullanım Şartları, Gizlilik Politikası, Forum Kuralları sayfalarına göz atınız.