sözlük

sözlüğümüzdeki yenilikleri bu başlıktan duyuracağız!

merhaba arkadaşlar, bildiğiniz gibi sözlük sitemiz çok kısa bir süredir aktif ve oldukça yoğun ilgi görüyor. Biz kuralım zamanla toparlarız dedik insanlar keşfedene kadar hazır olur dedik, biyolog ve biyoloji sever arkadaşlar bastı sözlüğümüzü, 3 haftada 570 üye, 811 yorum aldık, fazla olduk.

Sitemizde birçok eksik var farkındayız, siz de farkındasınız, yenilikleri bu başlık altından sürekli duyuracağız, duyuru yapacağız ki siz de farkına varın diye 🙂

15 Şubat güncellemesi:

Mesela amele gibi duran yorum yazma kısmını değiştirdik, artık özellikle Latince karakterleri italik yazma sorunumuz ortadan kalktı, hemen keyifle deneyiniz.

Artık böyle artistik bir şekilde gün verip hangi gün ne yapıldı dile getireceğiz, siz de ” iyi olmuş, kötü olmuş, ı ıh beğenmedik ” şeklinde yorumlarınızla bizi yönlendirebileceksiniz 🙂11 Yorum

11 Yorum

 1. Cenk Önsoy

  16 Şubat 2013 at 04:05

  bu iyi oldu biyoloji platformunda yazim hatasi kucuk dusuruyordu, artik italik yazmayani, altini cizmeyeni biz kucuk dusurelim! puan tablosundan puan silinsin?? cok iyi fikir, bence de! 🙂

 2. Cenk Önsoy

  16 Şubat 2013 at 07:36

  Peki cümleye büyük harfle başlatan… Telefondan girenler, ya da kaçak diz-üstü bilgisayar kullananlar için; aslında noktalı yazılması gereken ancak, telefon kullanıcısı açısından kolay yerde olmayan noktalı harfleri üşenip kullanmayan sözlükdaşlarımıza ve son olarak hızlı cevaplarda hepimizin kabusu olan -de, -da ‘nın nerede ayrı, nerede bitişik yazılacağını saptayan bir düğme de yapılacak mı? Düğme yapılamayacaksa, uzun-saplı kürek ayarlayabilirim.  ıstedıklerı gıbı yazsınlar cocuklar yahu. Şu anda kendimi Mahmut Hoca gibi hissediyorum; –Tüccar değilim ben, eğitimciyim… Çok duygulandım. Link atma şeysi de var, o önemli. Hadi çok k.i.b.

 3. Cenk Önsoy

  16 Şubat 2013 at 12:25

  hocam keyifli eksikler yakalamışsınız, uzun-saplı kürek eklentisi üzerinde çalışmaktayız, diğerlerini zamanla çözeceğiz umarım, lütfen aklınıza gelen herşeyi bizimle paylaşın, farklı bakış açılarıyla farklı eksikler ortaya çıksın, çay kaşığı ile şimdiden kazmaya başlayalım.

 4. Cenk Önsoy

  16 Şubat 2013 at 13:39

  Ben şu puan şeysini çok sevdim. Bence bir top10 yapabiliriz mesela?

 5. Cenk Önsoy

  16 Şubat 2013 at 15:55

  sponsor anlaşmalarımız yapıldıktan sonra önce ayda bir, sonra haftada bir en yüksek puan alan 3 üyemize hediyelerimiz olacak, puan sistemi bu yüzden şu anda test aşamasında, ama sorun yok gibi görünüyor, aktiviyeler kaydediliyor, anında puanlamaya dahil oluyor, ne kadar iş, o kadar ekmek felsefesi sözlüğümüze de yerleşti.

 6. Cenk Önsoy

  18 Şubat 2013 at 20:13

  telefondan cok keyifli ve rahat! uygulamanizi kullaniyorum, lutfen bise degstirmeyin. puan sistemi telefnda gorunmuyop, belki onu ekleyebilirsini.z

 7. Cenk Önsoy

  05 Nisan 2013 at 21:32

  Uzun bir süre aldığımız şikayetlerden yola çıkarak siteye bakım yaptık, siteyi hızlandırdık, yeni başlık açmak için işkence çekmeden yeni konu başlığı da açabilmenizi sağladık.

  Üstelik misafir sanatçı olarak yorum yapabilecek, konu başlığı açabileceksiniz. 

  Nasıl mı? Deneyin bakalım 🙂

 8. Cenk Önsoy

  13 Nisan 2013 at 00:24

  Sözlüğümüze yeni bir aktivite daha! Kanlı canlı sohbet imkanı. Üstelik bir üyemiz olmanıza gerek kalmadan 🙂

  Sağ alt köşede sohbet butonumuz var, onun daha da sağında sohbet odalarımız mevcut. Tıklayın, hep beraber görüşelim!..

 9. Cenk Önsoy

  15 Nisan 2013 at 19:34

  Uzun bir süredir tereddütte kaldığımız ancak hız sorunundan ötürü yeni sunucu talebimize destek amacıyla yerleştirilmesini planladığımız reklamlarımızı az önce yerleştirdik. Lütfen konu ile ilgili geri bildirimlerinizi paylaşırsanız seviniriz.

 10. Cenk Önsoy

  15 Nisan 2013 at 21:34

  bir sorun var üye girişi yapmadan başlıklar ve yorumlar görünmemeye direniyorlar. soru cevap bölümü de
  “Internal Server Error” hatası veriyor. chrome’ da.

 11. Cenk Önsoy

  15 Nisan 2013 at 21:40

  Fettahcan hocam, bahsettiğiniz sorun üye girişi ile alakalı değil, şu anda hosting kaynaklı ciddi sorunlarımız var ve inatla soruna müdahale etmemekte direniyorlar; bu yüzden reklamları aktif hale getirip yeni ve kendimize ait bir sunucu ile çözüme kavuşturmayı planlıyoruz hocam, siteyle alakalı değil, sürekli değişken dizinlerde (soru, ders, video, portal) sıkıntı yaşıyoruz. En kısa sürede çözüme ulaşacağımızı ümit ediyorum. 

Yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Biyoloji okumadan, görmeden, yaşamadan öğrenilecek bir bilim dalı değildir.

Cenk Önsoy

Bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir.

Sağlık, eğitim, finans, gıda vb. sorunlarınız için öncelikle bir uzmana ve profesyonele danışınız.

Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir. Kaynaklar ve atıflar da gerektiğinde belirtilmiştir.

Biyolojigunlugu.com sayfalarında yer alan her türlü bilgi, görsel ve doküman sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir.

en çok paylaşılanlar

...

Copyright © 2010 | Biyoloji Günlüğü

Yukarı