sözlük

sitemiz cep telefonundan da çok güzel görünüyor ki!

Yeni bir adım attık, teknolojiye ayak uydurduk, yattığınızda keyif çatacağınız, telefon elinizde uyuyakalacağınız bir sistem yarattık, sözlüğümüzü telefonunuza koyduk, farketmediniz bile.

Farketmeniz için bu yazıyı yazdım, oh olsun artık gördünüz. Eğer kendinize güveniyorsanız, benim telefonum her siteyi açar, zevkle de işimi görürüm diyorsanız sözlüğümüze bir de cep telefonlarınızdan (Ne kadar pahalı, ne kadar modern bir cihaz olduğunu umursamıyoruz) girmeyi deneyin.

Sıkıysa deneyin.Yorumlar

0 Yorum

  1. Cenk Önsoy

    13 Ocak 2013 at 22:28

    Valla son 15 dakkadir telefondan giriyorum bir sorun yasamadim gezerken ve yorum yaparken resimler gorunuyor, videolar izleniyor. ancak yeni ileti yaratamadim ve profil detalylarini degstiremiyorum nasi yapcaz acaba???

  2. Cenk Önsoy

    14 Ocak 2013 at 07:26

    Sistemimiz yenilendi, artık dilediğiniz gibi profil detaylarınızı yıkarıda bulunan profilim sekmesinden değiştirebilirsiniz. Umarım ileride daha da keyif alacağınız yenilikler ile birlikte hep beraber olacağız.

Yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Biyoloji okumadan, görmeden, yaşamadan öğrenilecek bir bilim dalı değildir.

Cenk Önsoy

Bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir.

Sağlık, eğitim, finans, gıda vb. sorunlarınız için öncelikle bir uzmana ve profesyonele danışınız.

Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir. Kaynaklar ve atıflar da gerektiğinde belirtilmiştir.

Biyolojigunlugu.com sayfalarında yer alan her türlü bilgi, görsel ve doküman sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir.

en çok paylaşılanlar

...

Copyright © 2010 | Biyoloji Günlüğü

Yukarı