Şiddetle tavsiye: Acikbilim.com

Şiddetle tavsiye: Acikbilim.com

Merhaba arkadaşlar, yine sevdiğimiz, dinlediğimiz, okuduğumuz, öğrendiğimiz platformlardan bir güzel, bir özelini daha sizlerle paylaşıyoruz.

Açık Bilim, Aylık Çevrimiçi Bilim Dergisi

Açık Bilim, Aylık Çevrimiçi Bilim Dergisi

Bu sefer hedefimiz Acikbilim.com adresi. “Aylık Çevrimiçi Bilim Dergisi” sloganını görüyoruz fakat bir dergiden çok bir bilim adresi, gerçekten de Açık Açık bilim işleyen bir adres niteliğinde gözümüze çarpıyor.

Açık Bilim Radyo Programı

Açık Bilim Radyo Programı

Efendim makale okuyabiliyor, eleştiri inceleyebiliyor, görsel öğelere göz gezdirebiliyor, radyolarını canlı olarak dinleyebiliyor, dilerseniz kahvenizi koyup eski yayınları da keyifle birçok platform üzerinden (akıllı ve akılsız telefonlarınız, iGoogle, iPhone, Android ve Nokia 3310) kulak kabartabiliyorsunuz. Amaç bilime özel, bilime güzel, bilime odaklı bir gözle yol almak, irdelemek; künye sekmesinden göz atarsanız birçok arkadaşımız da onlara eşlik etmekte, belki siz de katılabilirsiniz 😉

Biz sevdik, bir de siz göz atın istedik.

Buyrun: Acikbilim.com

Twitter: https://goo.gl/n1WrhQ

Facebook: https://goo.gl/8rQM36

Yayın Yönetmenleri:
Çağrı Yalgın, Tevfik Uyar

Editörler:
Can Holyavkin, Gökhan İnce, Işıl Arıcan, Murat Pınar

Yazarlar
Bahadır Ürkmez, Can Holyavkin, Cihan Tuğrul Tezcan, Çağrı Yalgın, Gökhan İnce, Işıl Arıcan, Kaan Öztürk, Kerem Kaynar, Murat Pınar, Sinem Doğan, Tevfik Uyar.

 

  1. Yalnız şu anda Radyo 24’deki yayın hayatları maalesef son buldu, bildiği kadarıyla yeni bir frekans arayışındalar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *VEYANot: Şifreniz otomatik olarak eposta adresinize iletilecektir.

Şifrenizi mi unuttunuz?

Eposta adresinizi size yeni bir şifre göndermemiz için girmelisiniz.