Kargo Bilgileri

KARGO

HANGİ KARGO FİRMALARI İLE ÇALIŞIYORSUNUZ?

Türkiye içi gönderilerimizi anlaşmalı şirketimiz olan Aras Kargo / MNG Kargo ile tarafınıza ulaştırıyoruz.

KAÇ GÜNDE ULAŞIR?

Türkiye içi gönderiler ortalama 7 iş günü içinde adrese teslim ediliyor.

KARGO ÜCRETİ NE KADAR?

Türkiye içi gönderilerde 50 TL ve üstü alışverişlerinizde kargo ücretsizdir. Uluslararası gönderilerde ise seçilen kargo opsiyonuna göre toplam tutara ek kargo ücreti yansımaktadır.

ULUSLARARASI GÖNDERİ YAPIYOR MUSUNUZ?

Hayır. İsteriz ama daha küçüğüz. Büyüyünce belki.desi ile kabul ediyoruz.

KARGO FIRSATI

50 TL ve üzeri alışverişlerinizde ortalama 10TL kargo ücretinden kurtuluyorsunuz, kargo bedava! Sonra neden ücretsiz demeyin?! 😉

7/24 CANLI DESTEK

Bizim müşterimiz değil, arkadaşımız, dostumuzsunuz, sürekli 7/24 hizmet veriyoruz, siz de alıyorsunuz.

MEMNUNİYET GARANTİSİ

Keşke şöyle olmasaydı dediğiniz tüm noktalarda size yardımcı oluyor, ürün iadesi ile kabul ediyoruz.

Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir. Kaynaklar ve atıflar da gerektiğinde belirtilmiştir.

Biyolojigunlugu.com sayfalarında yer alan her türlü bilgi, görsel ve doküman sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir.

Bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Sağlık, eğitim, finans, gıda vb. sorunlarınız için öncelikle bir uzmana ve profesyonele danışınız.

Dilerseniz biyolojigunlugu@gmail.com veya admin@biyolojigunlugu.com adresine mail de gönderebilirsiniz. Bizimle arşivinizi paylaşmak isterseniz wetransfer.com üzerinden biyolojigunlugu.com adresine dosya transferi olarak iletmeniz yeterlidir, sizin adınıza paylaşılacaktır.

To Top