sözlük

IV. Ulusal Çevre ve Ekoloji Kongresi, 8-9 Şubat 2013, Hacettepe Üniversitesi

Kongre Hakkında

– IV. Ulusal Çevre ve Ekoloji Öğrenci Kongresi’ne dinleyici olarak katılmak isteyenler için hiçbir şart aranmamaktadır; IV. UÇEK herkese açıktır.

– IV. UÇEK, 8-9 Şubat 2013 tarihlerinde Hacettepe Üniversitesi Beytepe Kampüsü, Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.

– Her katılımcımıza “Katılım Belgesi”, posterli sunum yapacak olan katılımcılarımıza, “Posterli Sunum Belgesi”; sözlü sunum yapacal olan katılımcılarımıza ise “Sözlü Sunum Belgesi” verilecektir.

– Her iki gün için de adlarınız Hacettepe Üniversitesi kapılarına bildirileceği için, Hacettepe Üniversitesi dışından katılımcılarımız girişlerde sorun yaşamayacaktır.
Kayıtlar ve Ödemeler Hakkında

– Kayıtlar, önkayıt alınarak yapılacaktır. Katılım Başvurusu sayfasından bize göndereceğiniz bilgiler tarafımızdan kaydedilecek ve 1 ay , otuz iş günü içerisinde aşağıda belirtilen hesap numarasına ücretin yatırılması beklenecektir. Bu süre geçtikten sonra ücretin yatırılmaması durumunda, bilgileriniz listemizden silinecektir. Bu durumda tekrar formu doldurarak, kayıt işlemini yinelemenizi, ya da İletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçmenizi öneririz.

– IV. Ulusal Çevre ve Ekoloji Öğrenci Kongresi’ne katılım ücreti 25 TL’dir.

– Sunum yapacak kişiler kayıt işlemi gerçekleştikten sonra, 1 (bir) iş günü içerisinde sunum iletilmelidir. Sunum yapacak katılımcılarımızdan ücret alınmayacaktır. Her “Sunum” seçeneği ile katılan katılımcılarımıza kontenjan ayrılmakta ve sunumları kabul edilmeyen katılımcılarımız katılım ücretini ödeyerek IV. UÇEK’e katılabileceklerdir.

– Konaklama isteyen katılımcılarımız 15 Ekim 2012 tarihinde alınacak ücret bilgisinden sonra katılımcılara haber verilecek ve ücret talep edilecektir.

– Ödemeler katılım formu veya bu sayfada bulabileceğiniz “Ofcan Oflaz” adına verdiğimiz hesap üzerinden yapılacaktır.

– Ödeme sırasında açıklama olarak “İsim, soyisim” ve “T.C. Kimlik Numarası” bilgileri kesinlikle eklenmelidir. Konaklayacak katılımcılarımız konaklama gününü bildirmelidir.

Banka Adı: Türkiye Ziraat Bankası
Hesap Sahibi: Ofcan Oflaz
IBAN: TR08 0001 0009 4459 1976 3650 01
Hesap Numarası: 59197636

– Kayıt işlemi gerçekleşen katılımcılarımızın bildirdikleri e-mail adresine kabul yazısı gönderilecektir.
– Katılımın 1 Aralık 2012 tarihinden sonra iptal edilmesi durumunda katılım ücreti iade edilmeyecektir.

Detaylı bilgi: https://goo.gl/GLO8TZYorumlar

Yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Biyoloji okumadan, görmeden, yaşamadan öğrenilecek bir bilim dalı değildir.

Cenk Önsoy

Bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir.

Sağlık, eğitim, finans, gıda vb. sorunlarınız için öncelikle bir uzmana ve profesyonele danışınız.

Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir. Kaynaklar ve atıflar da gerektiğinde belirtilmiştir.

Biyolojigunlugu.com sayfalarında yer alan her türlü bilgi, görsel ve doküman sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir.

en çok paylaşılanlar

...

Copyright © 2010 | Biyoloji Günlüğü

Yukarı