sözlük

iş sağlığı ve güvenliği yasası

ortalık karışık hepimizin bildiği gibi ancak hayat bir şekilde devam ediyor. yüzbin iş sağlığı ve güvenliği uzmanına ihtiyaç varmış, biyologların listede olması için, yani bu sertifikayı alabilmeleri için, hazır da tam da yasa daha geçmemişken kampanya mı başlatsak. soru işareti.3 Yorum

3 Yorum

 1. Ornitorenk

  19 Haziran 2013 at 23:57

  Yaşayan her şey biyolojinin konusu içine girer. Sağlık sektörü kadar en az bizi de ilgilendiren bir konu.bence güzel bir fikir.

 2. cahilcuhela

  20 Haziran 2013 at 01:03

  kampanya fikri güzel, ben yazı konusunda kendime güvenmiyorum. eğer dolu bir metin hazırlayabilirseniz sitelere yerleştirebilirim veya elle tutulur imza sitelerini araştırabilirim. change.org adresi bu konuda baya resmi kanal olarak kullanılıyor diye biliyorum. ne dersiniz? cepten giriyorum, imla hatalarını görmezden gelin 😉

 3. karinca

  20 Haziran 2013 at 21:18

  gerçekten çok güzel bir fikir. bende elimden gelen herşeyi yapmaya hazırım 🙂
   

Yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Biyoloji okumadan, görmeden, yaşamadan öğrenilecek bir bilim dalı değildir.

Cenk Önsoy

Bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir.

Sağlık, eğitim, finans, gıda vb. sorunlarınız için öncelikle bir uzmana ve profesyonele danışınız.

Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir. Kaynaklar ve atıflar da gerektiğinde belirtilmiştir.

Biyolojigunlugu.com sayfalarında yer alan her türlü bilgi, görsel ve doküman sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir.

en çok paylaşılanlar

...

Copyright © 2010 | Biyoloji Günlüğü

Yukarı