Jump to content
  • Kaydol

Bu Topluluk Hakkında

Böceklerin dünyasına hayranlık duyan tüm arkadaşlarımızı bekliyoruz!

  1. Bu topluluktaki yenilikler
  2. Merhaba arkadaşlar, Entomoloji konusunda oldukça laboratuvar tecrübeli biri olarak bu grubu açmazsam olmaz, şahsen Adli Entomoloji adına lisans ve yüksek lisans tez doğrulaması gerçekleştirerek keyifle hediyemizi (Biyoloji Günlüğü olarak Entomologlar adına gönderilen tebrik) kabul ederek ilk sorumuzla başlayalım. Ben Calliphoridae familyasından bir Diptera takım grubu ile Adli açıdan ölüm zamanının en aza indirmesi ve sonrasında uzun süreli deneyler içeriyor. Eğer disiplin olarak Adli Entomoloji nedir derseniz, burrdan bana ulaşabilirsiniz.
  3.  

Hakkımızda

Biyoloji Günlüğü ülkemizdeki biyoloji öğrencileri, mezunları ve çalışanları adına kar gütmeyen bir proje olarak 6 senedir faaliyetlerine yılmadan devam etmeye çalışan masum bir projedir. Lütfen art niyetinizi forumdan uzak tutunuz. Bize iletişim formu aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz biyolojigunlugu@gmail.com veya admin@biyolojigunlugu.com adresine mail de gönderebilirsiniz. Bizimle arşivinizi paylaşmak isterseniz wetransfer.com üzerinden biyolojigunlugu.com adresine dosya transferi olarak iletmeniz yeterlidir, sizin adınıza paylaşılacaktır.

×

Önemli Bilgilendirme

Kullanım Şartları, Gizlilik Politikası, Forum Kuralları sayfalarına göz atınız.