sözlük

Evrim

Evrimin gerçekleştiğine inanıyor muyum? Hayır. Çünkü inanmıyorum, biliyorum. Mantık matematiğin yarısıysa evrim de biyolojinin yarısıdır. Evrim olmadan biyoloji sadece cam kırıkları gibi birbirinden kopuk parçalardır. Peki sen evrime inanıyor musun? Cevabın umrumda değil çünkü sen ne dersen de dünya dönmeye devam edecek.1 Yorum

1 Yorum

  1. noktalibuklum

    09 Eylül 2013 at 18:25

    kesinlikle ve kesinlikle harun yahya mahlasını kullanarak evrime giydiren adnan oktardan öğrenilmeyecek bir konudur. hatta konu değil deryadır bana göre.eğer kendisine bakılırsa biyoloji diye bir bilim dalının olmaması gerekmektedir. ama hakkını yemeyeyim bazı kitaplarında birçok fosilin resmine yer vermiştir.karşıt görüşüde her zaman dikkate almak gerektiğini düşünen ben o fosil fotoğraflarını alıp malum kaynağı hemen yokettim.evet böyle de nankörüm.

Yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Biyoloji okumadan, görmeden, yaşamadan öğrenilecek bir bilim dalı değildir.

Cenk Önsoy

Bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir.

Sağlık, eğitim, finans, gıda vb. sorunlarınız için öncelikle bir uzmana ve profesyonele danışınız.

Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir. Kaynaklar ve atıflar da gerektiğinde belirtilmiştir.

Biyolojigunlugu.com sayfalarında yer alan her türlü bilgi, görsel ve doküman sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir.

en çok paylaşılanlar

...

Copyright © 2010 | Biyoloji Günlüğü

Yukarı