Biz genelde anlamaya çalışmadan tartışma yolunu seçtiğimiz için, sorun yok sanırım..

  1. Hep söylüyorum, bence sorunları evrim süreciyle ilgili değil. Sorun ortak atamızı primatlarla paylaşmak.Aslan yada kaplan falan olsaydı sesleri çıkmazdı gibime geliyor.

  2. Eğitime saygim sonsuz ama tezlerle beraber antitezleri de degerlendirmek gerek. Ben bir biyoloji ogretmeni olarak evrimi tumden reddetmesem de insan atasinin yine insan olduguna inaniyorum

    1. Ali bey evrime kanit olsun diye ortaya cikarilan kolpa delilleri de biliyorum. Bilimsel bilgide kesinlik yoktur. Evrim de sadece bir teoridir. Inanc noktasinda konusacaksak senin mantiginla inancli insanlara saygisizlik yapilmis olmaz mi? Su inanc meselelerini isin icerisine katmasaniz da inancli insanlari asagilamasaniz sadece evrimi savunsaniz su an muhalefet olma geregi hissederek bu yorumlari yazmiyor sadece paylasimi okuyup ddgerlendiriyor olacaktim.

    2. Aldığınız eğitimin üstüne kurduğunuz cümleler sizinle konuşacak bir şey kalmadığını gösteriyor. Üzgünüm. İnançlar hakkında bir söylemim olmadı. İnanç sözcüğünün bilimsel literatüre dahil edilme çabasının yanlışlığına değindim. Paylaşımdaki fotoğrafa güzel örnek oluşturdunuz tebrikler.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *VEYANot: Şifreniz otomatik olarak eposta adresinize iletilecektir.

Şifrenizi mi unuttunuz?

Eposta adresinizi size yeni bir şifre göndermemiz için girmelisiniz.