Biyoloji sözlük tanıtım afişlerimiz üniversitelere asılıyor!

Biyoloji sözlük tanıtım afişlerimiz üniversitelere asılıyor!

Arkadaşlar tanıtım afişlerimiz üniversitelere asılmaya başlandı. Bu hafta Ankara Üniversitesine asılıyor. Haftaya Anadolu ve Osmangazi Üniversitelerine asılacaktır.

Bu konuyla ilgilenecek arkadaşlara ihtiyacımız var eğer yapabilirim derseniz veya bölümle görüşebilecek arkadaşınız var ise masum bir tanıtım afişimiz var, onay gelecektir, asabilirsiniz.

Hepimizin sözlüğü olarak 9. günde 400’e yakın üye sayımızla devam ediyoruz. Biz aktif, bölümünü seven ve kendi üniversitesini işin içine dahil etmek isteyen arkadaşları arıyoruz!

Eğitim fakültelerindeki arkadaşlar konuya ılımlı yaklaşırken fen fakültelerindekiler biraz soğuk bakıyor, lütfen bu kırılma noktasını artık aşalım..

Lütfen iletişime geçin, sözlüğümüze cevap yazın, iletişim menüsünden mail atın, yada admin@biyolojigunlugu.com adresinden bize ulaşın.

  1. Teşekkürler GizemNergis, geri dönüş yaptım. Şu anda Odtü, Ankara, Anadolu, Osmangazi ve Bartın Üniversitelerinden arkadaşlar ile iletişim sağlandı, geri dönüşler yapıldı. Kısa süre içerisinde afişlerimizi tüm üniversitelerimizde görebileceğimizi ümit ediyorum 🙂

  2. Marmara Üniversitesi ve Uludağ üniversitesinden arkadaşlar ile de iletişim sağlandı, afişlerin yollanmasını bekliyorlar. Sizin üniversitenizin ismi geçmediyse lütfen siz bizimle iletişime geçin 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *VEYANot: Şifreniz otomatik olarak eposta adresinize iletilecektir.

Şifrenizi mi unuttunuz?

Eposta adresinizi size yeni bir şifre göndermemiz için girmelisiniz.