sözlük

Biyoloji sözlük tanıtım afişlerimiz üniversitelere asılıyor!

Arkadaşlar tanıtım afişlerimiz üniversitelere asılmaya başlandı. Bu hafta Ankara Üniversitesine asılıyor. Haftaya Anadolu ve Osmangazi Üniversitelerine asılacaktır.

Bu konuyla ilgilenecek arkadaşlara ihtiyacımız var eğer yapabilirim derseniz veya bölümle görüşebilecek arkadaşınız var ise masum bir tanıtım afişimiz var, onay gelecektir, asabilirsiniz.

Hepimizin sözlüğü olarak 9. günde 400’e yakın üye sayımızla devam ediyoruz. Biz aktif, bölümünü seven ve kendi üniversitesini işin içine dahil etmek isteyen arkadaşları arıyoruz!

Eğitim fakültelerindeki arkadaşlar konuya ılımlı yaklaşırken fen fakültelerindekiler biraz soğuk bakıyor, lütfen bu kırılma noktasını artık aşalım..

Lütfen iletişime geçin, sözlüğümüze cevap yazın, iletişim menüsünden mail atın, yada admin@biyolojigunlugu.com adresinden bize ulaşın.Yorumlar

0 Yorum

 1. Cenk Önsoy

  25 Ocak 2013 at 17:14

  istanbul icin yardimci olmak isterim mail atiyorum en azindan arkadaslarla gorusur yonlendirebilirim

 2. Cenk Önsoy

  25 Ocak 2013 at 18:03

  Teşekkürler GizemNergis, geri dönüş yaptım. Şu anda Odtü, Ankara, Anadolu, Osmangazi ve Bartın Üniversitelerinden arkadaşlar ile iletişim sağlandı, geri dönüşler yapıldı. Kısa süre içerisinde afişlerimizi tüm üniversitelerimizde görebileceğimizi ümit ediyorum 🙂

 3. Cenk Önsoy

  25 Ocak 2013 at 18:26

  Marmara Üniversitesi ve Uludağ üniversitesinden arkadaşlar ile de iletişim sağlandı, afişlerin yollanmasını bekliyorlar. Sizin üniversitenizin ismi geçmediyse lütfen siz bizimle iletişime geçin 🙂

 4. likenis

  25 Ocak 2013 at 20:51

  Abant İzzet Baysal’a ben asabilirim, haftaya oradayım.

Yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Biyoloji okumadan, görmeden, yaşamadan öğrenilecek bir bilim dalı değildir.

Cenk Önsoy

Bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir.

Sağlık, eğitim, finans, gıda vb. sorunlarınız için öncelikle bir uzmana ve profesyonele danışınız.

Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir. Kaynaklar ve atıflar da gerektiğinde belirtilmiştir.

Biyolojigunlugu.com sayfalarında yer alan her türlü bilgi, görsel ve doküman sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir.

en çok paylaşılanlar

...

Copyright © 2010 | Biyoloji Günlüğü

Yukarı