sözlük

Biyoloji kapsamında emek veren site ve Facebook sayfalarına çağrı

Biyoloji sayfaları olarak amacımız kendi kitlemizi yaratmak için çırpınmak mı yoksa ortak bir paydada, hedef üzerine kürek çekmek mi, bunun farkına varmamız gerekiyor. Bir an önce birliktelik sağlayıp farklı noktalarda öbeklenmekten kurtulmalı ve tek bir hedef üzerine yönelmeliyiz. Eğer ilgilenen arkadaşlar var ise lütfen iletişime geçin, yeni bir sayfa ile hep birlikte hareket edebileceğimizi düşünüyorum, samimiyet esasıyla, emeğe gerçekten karşılık sunarak, güvenerek.

O sayfa bunu yaptı, bu sayfa bunu yapıyor diye vakit kaybedip sürekli kötülemektense, hep birlikte bölünmeye engel olmalı, tek paydada odalaşmaya doğru emin adımlar için toplanmalıyız.

Eğer siz de durumun ciddiyetinin bilincindeyseniz, kendi sayfa ve sitelerime verdiğim emeği birlikte vermeye, paylaşmaya hazırım, iletişime geçiniz.

Biyoloji Günlüğü, Cenk Önsoy
Bana ulaşmak için;
Facebook profil: www.facebook.com/yoneticihesabi
Mail adresi: iletisim@cenkonsoy.com
Sayfa mesaj: www.facebook.com/biyolojigunluguYorumlar

Yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Biyoloji okumadan, görmeden, yaşamadan öğrenilecek bir bilim dalı değildir.

Cenk Önsoy

Bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir.

Sağlık, eğitim, finans, gıda vb. sorunlarınız için öncelikle bir uzmana ve profesyonele danışınız.

Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir. Kaynaklar ve atıflar da gerektiğinde belirtilmiştir.

Biyolojigunlugu.com sayfalarında yer alan her türlü bilgi, görsel ve doküman sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir.

en çok paylaşılanlar

...

Copyright © 2010 | Biyoloji Günlüğü

Yukarı