Biyoloji Günlüğü, Biyoloji Siteleri, Biyoloji Sayfaları, Biyoloji Grupları

Biyoloji Günlüğü, Biyoloji Siteleri, Biyoloji Sayfaları, Biyoloji Grupları

Bir iletiniz bu kadar çok insan tarafından görülebiliyor iken, en azından ihtmali var iken, biyologlar olarak hala sessiz kalabiliyoruz ya, ben ona yanarım.
Destek olun diye seslendiğimde, kendi reklamım için değil, birlik olalım, tanışalım, tanıtalım, toplanalım demek içindir. Radyo projesi de bu amaçla kuruldu Aras arkadaşım ile birlikte, sanırım onlar hala devam ediyorlar. Şimdi de sözlük projesine başladım, umarım orada da bir birliktelik sağlayacağız. Lütfen desteğinizi kendiniz, kendi mesleğiniz, meslektaşlarınız adına esirgemeyin, neredeyse tüm biyoloji grup ve sayfaları ile iletişim halindeyiz, bir söylediğiniz bin gidiyor. Bu yüzden aktif olmaya özen gösteriniz.

Şimdiden desteğiniz için teşekkürler,
Biyoloji Günlüğü , Cenk Önsoy
www.biyolojigunlugu.com

Kimler Neler Demiş?

avatar
Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
bbiyolog
Ziyaretçi
bbiyolog

Merhaba bende biyoloji okuyorum. Ama cevremizdeki insanlar o kadar negatif konusuyorki insan okumaktan, okuduktan sonra bir sey olamamaktan korkuyor. Bu inancin yikilmasini istiyorum. Cunku her insanin sansini kendisinin yarattigini dusunuyorum. Evet is bulmak zor. Muhendislik okuyan bile kendi aklini kullanmazsa is bulamiyor artik. Bu dunyada her meslek grubuna ihtiyac var. Ne yazikki populeritesi yuksek olan meslekler alkislaniyor digerlerine is bile bulamazsiniz deniyor. Bu inanci yikmak istiyorum. Ben biyolojiye inaniyorum. Eger bu dunya canlilarin yeriyse, canlilari inceleyen bir bilimin bu kadar hor gorulmesi imkansiz olmali. Lutfen meslegimize sahip cikalim.

wpDiscuz


VEYANot: Şifreniz otomatik olarak eposta adresinize iletilecektir.

Şifrenizi mi unuttunuz?

Eposta adresinizi size yeni bir şifre göndermemiz için girmelisiniz.

.async-hide { opacity: 0 !important}