Biyologsuz olmaz..

Bu kadar çok canlının yaşadığı bir dünyada, canlı ile uğraşan bir meslek dalının değersiz, mensuplarının işsiz kalması; bir ülkenin ilim, bilim, insan ve doğaya ne kadar önem verdiğinin göstergesidir!

Biyoloji bölüm öğrencilerinin sosyal medya faaliyetlerine tanık olduktan sonra artık fazlasıyla yardıma muhtaç olduğumuzun farkındayım. Bilim üretmeye çalışırken aslında ülkede bilimin çok da gerekli olmadığını hissediyorsunuz. Maalesef.

Umuyorum ki videolar ile meslektaşlarımın dikkatini çekebilir, gereken ilgili tek noktada toplayabilirim.

Desteğinizi esirgemeyiniz.

https://goo.gl/NuIyqz

  1. Sevgili Meslaktaşlarım, haykırışınıza ve İSYANINIZA her türlü katılıyorum. Belki benim sizlere söyleyebileceğim tek teselli; siz canlıdan, çeşitlilikten ve en önemlisi KENDİNİZDEN anlıyorsunuz. Bu burhanlı ve sıkıntılı bir dönemeçte yapmanız gereken akıl ve beden sağlığınızı korumaya çalışmak. Elbette benimde ülkemde GÜNEŞ doğacak bir gün ve işte o gün eğitimli, aklı selim, canlıdan ve yaşadığı çevreden anlayan insanlara ihtiyaç olacak. O güne kadar, lütfen ama LÜTFEN akıl ve beden sağlığınıza bir kat daha önem gösteriniz. Sevgi ve saygıyla hepinizi kucaklıyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *VEYANot: Şifreniz otomatik olarak eposta adresinize iletilecektir.

Şifrenizi mi unuttunuz?

Eposta adresinizi size yeni bir şifre göndermemiz için girmelisiniz.