sözlük

Biyolog ataması 2012-2014

bize ait bir sözlük olması ve bunu yeni farketmek..

bende üye olarak burdaki tüm biyologları selamlıyor ve meslek yolumuzdaki bu önemli yollardan birinin başlıgını açmak istiyorum.

Şu güne kadar 2012 KPSS ile 8 merkezi 71 sözleşmeli ve 10 ile 20 arasındaki sayıda farklı kurum ve kuruluşlar biyolog aldı.Ayrıca 158 ögretmenlik kadrosuna da bir çok Biyolog girmiştir diye tahmin ediyoruz(memurlar.net 2012-2014 atama konusu)

Kişisel not: aramalarda daha üstte çıkmak için önemli güncel olaylarla ilgide başlık açılmalı bence sözlük böyle kısıtlı kaldıgını düşünüyorum nacizane fikrim saygılar…6 Yorum

6 Yorum

 1. Cenk Önsoy

  20 Mart 2013 at 11:52

  o zaman siz de hosgeldiniz 🙂 atama hakkinda ve bakanliga dair bir aktivite var yanls bilmiyorsam sozlukte. ayrica tanitim icin bircok fikir de ortaya atilmisti (konu basliklarina bakmak lazim). Sunu goruyorum face sayfa ve sitelerden sozluge destek gelmiyor yazik adamlara cirpiniyorlar 🙂 Yuksek ihtimal yakinda kopyalari cikacak diye uzulerek ve gulerek ekliyorum 😉

 2. Cenk Önsoy

  20 Mart 2013 at 20:56

  Öncelikle merhabalar ve hoş geldiniz 🙂 Atamalardan önce iki adet mail ve dilekçe gönderimi konumuz var, toplu hareketler gerçekleştirdiğimiz. Ardından memurlar.net üzerindeki birkaç arkadaş ile bağlantılı olarak haberleşerek gerçekleştirdiğimiz ve duyurularını sunduğumuz aktiviteler var, bunlara göz attığınızı düşünüyorum. 

  Sözlük için güncel konu başlığı tavsiyenize gelince, evet haklısınız, soru ve ders platformları yakında bitiyor, onları kullanıma açıp sözlük aktivitesine tekrar güncel ve yoğun konu başlıkları ile başlayacağız, bu süre zarfında biraz daha bekleteceğiz sizi 🙂

 3. Cenk Önsoy

  20 Mart 2013 at 23:07

  Bence Temel Bilimler kaldıracağız diyen bir iktidarda biyolog ataması beklenemezzzzzzz….

 4. Cenk Önsoy

  26 Mart 2013 at 00:42

  Atama ? Varsa abilerim ablalarım yazsın bende biyolog adayıyım ama ilhayata mı mı gitsem diyorum daha çok ataması var 10-20-30 kat 
   

 5. kermit

  26 Mart 2013 at 13:48

  memurlar net üzerinden twitter da bir araya geldiğimiz arkadaşlarımızla trt habere çıkan sağlık bakanı müezzinoğlu na biyologlarla ilgili bir soru sordurmayı başardık pek iç açıcı konuşmasada bakanın ağzından biyolog lafını trt ekranında duymak güzeldi. 

 6. Cenk Önsoy

  01 Nisan 2013 at 16:34

  geldigimiz nokta ic acici olmasa da en azindan birimizin cabaliyor olmasi mutluluk verici tesekkur ediyorum meslegim icin cabalayan tum meslektaslarima!

Yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Biyoloji okumadan, görmeden, yaşamadan öğrenilecek bir bilim dalı değildir.

Cenk Önsoy

Bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir.

Sağlık, eğitim, finans, gıda vb. sorunlarınız için öncelikle bir uzmana ve profesyonele danışınız.

Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir. Kaynaklar ve atıflar da gerektiğinde belirtilmiştir.

Biyolojigunlugu.com sayfalarında yer alan her türlü bilgi, görsel ve doküman sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir.

en çok paylaşılanlar

...

Copyright © 2010 | Biyoloji Günlüğü

Yukarı