sözlük

bir uye olarak onerilerim var!

merhaba, genelde mobil olarak erisiyorum sorun yasamadim ve keyifli ancak bazi eksikler var bence! kim neye yorum yapti, hangisi, hangi uyeler neler yapmis bunlari goremiyoruz! yani ben hangi konulara mesaj attigimi dahi gormeden hatirlayamiyorum.. nacizane fikirlerimdir.3 Yorum

3 Yorum

 1. Cenk Önsoy

  28 Ocak 2013 at 16:29

  Konu üzerine çok güzel bir çalışmamız var, facebook gibi bir zaman akış tüneli oluşturup anlık olarak tüm üyelerimizin ne yaptıklarına dair bir bilgi alabileceğiniz bir platform kurulumundayız.
  Hem kendi aktivitenizi, hem diğer üyeleri, hem de site genelindeki gruplar, forumlar gibi konularda bilgi sahibi olabileceğiniz güzel bir sistemimiz yakında geliyor!
  Önerileriniz için çok teşekkürler, bizim için hayati cümleler bunlar, aklınıza gelen ne varsa yazın, biz de elimizden geleni yapalım. elinize sağlık tekrar.

 2. Cenk Önsoy

  28 Ocak 2013 at 20:12

  tesekkurler oldukca ilgilisiniz ve cok daha guzel olacagina eminim 🙂

 3. Cenk Önsoy

  30 Ocak 2013 at 17:16

  benimde önerilerim var. ahanda önerim;

  buradan önerime git.

Yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Biyoloji okumadan, görmeden, yaşamadan öğrenilecek bir bilim dalı değildir.

Cenk Önsoy

Bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir.

Sağlık, eğitim, finans, gıda vb. sorunlarınız için öncelikle bir uzmana ve profesyonele danışınız.

Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir. Kaynaklar ve atıflar da gerektiğinde belirtilmiştir.

Biyolojigunlugu.com sayfalarında yer alan her türlü bilgi, görsel ve doküman sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir.

en çok paylaşılanlar

...

Copyright © 2010 | Biyoloji Günlüğü

Yukarı