in

Bilimsel tasarımlara sahip takı aksesuar, kupa ve tişört ürünlerimiz satışta!

Bilimsel tasarımlara sahip Takı Aksesuar Kupa ve Tişört ürünlerimiz yayında!
Bilimsel tasarımlara sahip Takı Aksesuar Kupa ve Tişört ürünlerimiz yayında!

Merhaba Biyoloji Günlüğü takipçileri,

Belki gördünüz, belki reklamdan denk geldiniz, belki gözünüze çarptı Çin malı dediniz, belki de hiç görmediniz.

Biz duyuralım istedik, artık yıllardır hayal ettiğimiz tasarımlara, IFL Science, Trust me I’m a Biologist veya Biologist Life gibi sayfalardaki görsellerin ötesinde bizler de sahip olabiliyoruz.

Nasıl yani? Bilim Dükkanı <- Buradan göz atın demek istediğimizi net anlayacaksınız..

Şöyle, kendi çapımızda grafik konusunda anlayışlı ve gönüllü katılımcı arkadaşlarımızla birlikte bir karar aldık, biyologlar olarak (bilimseverler desek belki daha doğru olabilir) neden bizler böyle ürünlere sahip değiliz dedik. Paylaşımlarla sosyal medyayı yokladık, herkes bayıldık, süper bi’şi veya ay süper gibi tepkiler alıyoruz ama baktık ki nereden alabiliriz gibi sorular geliyor, kolları sıvadık ve hiç bilmediğimiz bir sektöre girdik.

Son eklenen bilimsel kupa tasarımları

Artık bilimsel tasarımlara sahip tişörtlere, kupalara ve aksesuar örneklerine sahip olabiliyoruz. Kendimiz örnek baskılar alarak, kendi tişörtlerimizde deneyerek, cebimizden (acıtasyon gibi gelebilir) denemeler yaparak kobay olarak kendimizi kullandık ve 3-4 sefer sonrasında farklı noktalardan alınan baskı örnekleriyle birlikte nihai kararımızı aldık.

Bilimsel takı ve aksesuarlarımız, DNA sarmal kolye, DNA sarmal küpe, arthropodlara ve moleküler öğelere odaklı olarak sipariş usulü sürekli tazelenen stoklarla kendini geliştiriyor.

Kupa ve tişörtlerde ise ortalama 210 tasarımımız var, yavaş yavaş hepsini vakit buldukça sistemimize ekliyoruz.

Son eklenen bilimsel takı ve aksesuarlar

Bu aşamada daha ilk denemelerimizle birlikte 10 gün içerisinde 84 sipariş teslim edildi, inanılmaz bir haz ile keyif alarak sizlerle olduğumuzu belirtmekten gurur duymaktayız. Tabi süreç içerisinde çok fazla laf sokan, hakaret eden, bizleri bilim tüccarlığı ile hitap eden, cümle kurduğumuzda ise aşağılamaya varan yöntemlerle cevaplar sunan karakterler ile de karşılaşmadık değil.

Ancak sizden gelen olumlu tepkiler, “ürünler nasıl bilmiyoruz ama destek olmak istiyoruz” gibi görüşmelerle de tanık olduk ve bu bizlere tahmin edemeyeceğiniz kadar güç vermedi değil, teşekkür ederiz.

Son eklenen bilimsel tişört tasarımları

Özetle Bilim Dükkanı projemiz açılmıştır. Havale/EFT veya Kredi kartınızla taksit imkanıyla ve en önemlisi 3D Secure (n11.com / sahibinden / hepsiburada gibi platformların kullandığı güvenli ödeme sistemidir) yöntemiyle gönül rahatlığıyla bankadan size gelecek onay kodu yardımıyla ödeme gerçekleştirebilir, dilerseniz taksitli alışveriş bile yapabilirsiniz.

Tekrar belirtmekte fayda var, bu ürün satma, tasarım geliştirme veya ticari hareketler uzmanlık alanımız değil, bizlere göstermekte olduğunuz anlayışınız için şimdiden teşekkürler!

Kupa tasarımlarımız için buraya, Takı ve Aksesuarlarımız için buraya, Tişört tasarımlarımız için buraya göz atabilirsiniz.

Lütfen tüm soru, görüş ve önerilerinizi belirtmeyi ihmal etmeyin, projemize desteğiniz ve eşlik edeceğiniz cümleleriniz için şimdiden teşekkür ederiz!

Sağlıcakla.

Yazar: Cenk Önsoy

Biyoloji okumadan, görmeden, yaşamadan öğrenilecek bir bilim dalı değildir.

Türkiye'de bilimin araştırılabilir olması için olmazsa olmaz iki şart vardır.

Türkiye’de bilimin araştırılabilir olması için olmazsa olmaz iki şart vardır.

Japon dalgıç 25 senedir aynı balığı dalıp ziyaret ediyor.