sözlük

Bilim kazanı bu sefer soruyor: Nasıl insan olduk?

Geçtiğimiz günlerde keyifli yayınlarından alıntı yaparak tanıttığımız Aysu Uygur ve İlker Öztop isimli doktora öğrencileri arkadaşlarımızın yeni bir yayınını bugün fark ettik; hemen sizlere sunmak istedim.

Harvard’da popülasyon genetiği ve evrim alanlarında çalışan konukları Dr. Ömer Gökçümen’i sorularıyla aydınlanmaya ve aydınlatmaya zorlayan dostlarımız keyifli bir söyleşi ile birlikte tekrar bizlerle. Kaliteli yayın farklıdır, tadından yenmez, şiddetle tavsiyemizdir 😉

Buyrun:

siteden dinlemek isteyenler için kaynak: bilimkazani.org2 Yorum

2 Yorum

  1. Gizem Nergis

    02 Nisan 2013 at 10:19

    ben sevdim, çok sevdim hatta keşke böyle bilgili insanların yaptığı yayınlara alternatifler olsa dedim içimden, emeklerine sağlık diyorum, size de paylaşım için teşekkürler.

  2. Cenk Önsoy

    04 Nisan 2013 at 12:42

    Doktora duzeyinde bilincli bir kitle.. Paha bicilemez bir sohbet! Ve bizimle sadece kaliteli yayinlari paylasiyor olmaniz mutluluk verici.. iyi ki varsiniz!

Yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Biyoloji okumadan, görmeden, yaşamadan öğrenilecek bir bilim dalı değildir.

Cenk Önsoy

Bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir.

Sağlık, eğitim, finans, gıda vb. sorunlarınız için öncelikle bir uzmana ve profesyonele danışınız.

Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir. Kaynaklar ve atıflar da gerektiğinde belirtilmiştir.

Biyolojigunlugu.com sayfalarında yer alan her türlü bilgi, görsel ve doküman sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir.

...

Copyright © 2010 | Biyoloji Günlüğü

Yukarı