Jump to content

Moderatör arıyoruz!

Cenk Önsoy

Biyoloji Günlüğü projemiz için başlattığımız revizyon işlemlerinin sonuna yaklaşıyoruz, platform özelliğimiz tamamen forum niteliği taşıyacak şekilde düzenlendi.

İçeriklerimiz yükleniyor, sırasıyla elimizdeki arşivleri öğrenciliğimizden kalan notları ve web adreslerimizin dağınıklığını bir noktada toplamak üzere sürekli içerik girişi sağlıyoruz.

Bu sırada çok yoruluyoruz, ancak en iyisi olma yolunda altı (6) senedir yılmadan gönüllülük esasına dayanarak hareket ediyoruz ve çalışma arkadaşlarına ihtiyacımız var.

Senden ricamız şu; eğer uzmanlık sahibi olduğun bir alt biyoloji dalı varsa, sevdiğin, ilgi duyduğun bir alan, bir tür, bir konu var ise lütfen bize çalışmalarını, arşivini sisteme dahil ederek yardım etmeni rica ediyoruz.

Moderatör, yani site yönetim kısmında da ilgili kategorilerde özellikle bilirkişi olarak desteğe ihtiyacımız var, işin neresinden dahil olursun veya olmak ister misin bilmiyoruz ancak aramıza katılırsan fevkalade mutluluk duyacağımızdan emin olabilirsin.

Keyifli forumlar dileyerek yeni üyeliğinle seni de aramızda görmek isteriz.

Teşekkürler.

Hakkımızda

Biyoloji Günlüğü ülkemizdeki biyoloji öğrencileri, mezunları ve çalışanları adına kar gütmeyen bir proje olarak 9 senedir faaliyetlerine yılmadan devam etmeye çalışan masum bir projedir. Lütfen art niyetinizi forumdan uzak tutunuz. Bize iletişim formu aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz biyolojigunlugu@gmail.com veya admin@biyolojigunlugu.com adresine mail de gönderebilirsiniz. Bizimle arşivinizi paylaşmak isterseniz wetransfer.com üzerinden biyolojigunlugu.com adresine dosya transferi olarak iletmeniz yeterlidir, sizin adınıza paylaşılacaktır.

Sitemiz bir "Günlük" olarak derleme yayın, yorum, diyalog ve yazılara vermektedir. Güncel biyoloji haberleri ve gelişmelere ek olarak özellikle sosyal medyada gözden kaçan, değerli gördüğümüz tüm içeriğe kaynak ve atıflar dahilinde sitemizde yer vermekteyiz. Bu sitede verilen bilgilerin kullanım sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir. Sayfalarımızda yer alan her türlü bilgi, görsel ve doküman sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir.

Biyoloji Günlüğü internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Yer Sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

Yer Sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız mail adreslerimizden iletişime geçerek bildirebilirsiniz. 

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.

×
×
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Kullanım Şartları, Gizlilik Politikası, Forum Kuralları sayfalarına göz atınız.