sözlük

20. Ulusal Biyoloji Öğrenci Kongresi, Bülent Ecevit Üniversitesi, 24-27 Haziran 2013

20. Ulusal Biyoloji Öğrenci Kongresi

 

20. Ulusal Biyoloji Öğrenci Kongresi olarak huzurlarınızdayız! Bu sene Bülent Ecevit Üniversitesi tarafından ev sahipliği yapılacak 20. Ulusal Biyoloji Öğrenci Kongresi, sizlere Batı Karadeniz kenti Zonguldak’ta bilimsel içeriklerle dolu, sorunların çözümüne odaklanmış konsepti ve farklı sosyal etkinliklerle güzel bir hafta sunmak üzere çalışmalarına devam ediyor. Hemen web sitemiz (https://goo.gl/4Jyj2I) adresi üzerinden bilgilerinizi göndererek ön kayıtlarınıza başlayabilirsiniz.

 

20. Ulusal Biyoloji Öğrenci Kongresi

 

Kongremizin amacı yaşam bilimlerinin tutkunlarını bir araya getirmek, bilimin geleceğini oluşturacak olan biz öğrencilerin ortak bir platformda buluşması, sorunlarını paylaşması, çözümler araması, projelerini amaçlarını paylaşmasını sağlamaktır. Sizde arkadaşlarınızı kongremizden haberdar ederseniz, amacımıza ulaşmamız konusunda bize destek olabilirsiniz.

Kongremizde görüşmek dileğiyle!

BiyoKongre20 Ekibi

 

 

 

Ön Kayıt: 10 Ocak / 20 Şubat 2013
Bildiri Özetleri: 01-30 Nisan 2013
Kesin Kayıt: 01-10 Mayıs 2013
Kongre Tarihi: 24-27 Haziran 2013

Kongre tanıtım ve bilgilendirme için tıklayınız

Ön kayıt formu için tıklayınız

 1 Yorum

1 Yorum

  1. Burak Demirci

    08 Mayıs 2013 at 17:53

    Bülent Ecevit Üniversitesinde düzenlenecek olan 20. Ulusal Biyoloji Öğrenci Kongresi kesin kayıtlarımız devam etmektedir. Kongre katılım kontenjanımız 400 kişi ile sınırlıdır. Son başvuru tarihi 17 Mayıs 2013 tür. http://biyokongre20.beun.edu.tr/ ve http://www.biyop.info/ adresinden ulaşabilirsiniz.
     
    Saygılarımla.

Yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Biyoloji okumadan, görmeden, yaşamadan öğrenilecek bir bilim dalı değildir.

Cenk Önsoy

Bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir.

Sağlık, eğitim, finans, gıda vb. sorunlarınız için öncelikle bir uzmana ve profesyonele danışınız.

Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir. Kaynaklar ve atıflar da gerektiğinde belirtilmiştir.

Biyolojigunlugu.com sayfalarında yer alan her türlü bilgi, görsel ve doküman sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir.

en çok paylaşılanlar

...

Copyright © 2010 | Biyoloji Günlüğü

Yukarı