Tavsiye: Bilim kazan, onlar kepçe! Bilimkazani.org

f63b7a365e1d4253b0253521.png

Arkadaşlar tekrar bir tavsiye blog ile sizlerleyiz. Nihan Ş. hocamızın bizimle paylaştığı bu tatlı blog adresindeki dostlarımız hem sözlü olarak bir yayın eşliğinde sizlere bilgi sunuyor, hem de bloglarında görsel ve kaynakçalara yer veriyorlar, dilerseniz ileri okuma yaparak bu deneyimi kişiselleştirip pekiştirebiliyorsunuz.

Site adresi: http://bilimkazani.org

Bilim kazan biz kepçe sloganıyla yayın yapmakta olan Aysu Uygur ve İlker Öztop isimli arkadaşlarımız, dostlarıyla ve konuklarıyla birlikte çok sık bir şekilde yayın yapmasalar da, gerçekten dolu bir şekilde hakkını vererek yayın yapıyorlar; en azından bir konu uzmanı ile birlikte sağlıklı bir sohbete eşlik edebiliyorsunuz. Dinleyin, tecrübe edinin, hoşunuza gideceğinden eminim.

Bir adet konuşma kayıtlarını siteye burada dinlenmesi için ekliyorum, umarım keyif alırsınız.

Paylaşıma Oy Ver

0 puan

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Cenk Önsoy

Cenk Önsoy

Biyoloji okumadan, görmeden, yaşamadan öğrenilecek bir bilim dalı değildir.

2 Yorum

Yorum yap
  1. Oldukça keyifli ve donanımlı bir yayın, daha sık yapsınlar istek yapalım, destek verelim olmadı biz de dahil olalım! Biyoloji adına kaliteli bir şeyler üretilsin şu ülkede artık!!

  2. Siteyi güzel buldum.aradığımı buluyorum burada.zaten üç yıldır buradan işliyoruz dersi.emeği geçenlerin ellerine sağlık.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir