Süpriz Ölüm! Facebook’un kurucusu Mark Zuckerberg Öldü!


Mark Zuckerberg
Mark Zuckerberg

Mark Zuckerberg’in şok ölümü: Facebook’un Kurucusu Mark Zuckerberg Öldü!

Mark Zuckerberg
Mark Zuckerberg

 

2004 yılında kurduğu Facebook sitesinin dünyaya yayılmasının ardından büyük bir şöhret ve servete sahip olan Mark Zuckerberg’in dün gece ABD saati ile gece 23:30 sıralarında vefat ettiği haberi tüm dünyayı şoka uğrattı. Ölüm sebebi henüz tam olarak açıklanmayan Mark’ın, dün gece bir arkadaşının doğum günü partisinde aşırı derece alkol aldığı bilgisi verildi. Yapılan otopsinin ardından, American MRSA Hospital’ın baş hekimi Edward Concert, otopsi sonuçlarının en kısa zamanda kamuoyu ile paylaşılacağını belirtirken başka bir bilgi vermekten kaçındı.

Hayranları ve yakınları şok oldu

Milyonlarca Facebook kullanıcısını şok eden bu acı kayıp, Mark’ın yakınlarını da adeta yıktı. Facebook’un yeni CEO’sunun kim olacağı konusunda, şirketten henüz resmi bir açıklama gelmedi. Mark’ın birlikte yaşadığı kız arkadaşı Priscilla Chan ise, “Dün gece herşey yolundaydı, Mark fazla sarhoş olduğu için partiden çıkıp eve gitmeye karar vermiştik. Ben dostlarımla vedalaşırken bir şeylerin ters gittiğini anlamıştım. Fakat arkadaşlarım bana durumu belli etmemeye çalışıyorlardı. Sonrasında Mark’ın fenalaştığını öğrendiğimde bende çok kötü oldum. Fakat onun öleceğini asla tahmin etmezdim. O sonsuza dek benim için en özel kişi olmaya devam edecek” derken göz yaşlarını tutamadı.

Peki şimdi Facebook ne olacak?

Mark Zuckerberg II
Mark Zuckerberg II

Milyonlarca üyesi olan internet devi Facebook’un yeni patronunun kim olacağı henüz beli değilken, Mark’ın avukatlarından Henry Thampson, “Mark’ın bize ilettiği bir vasiyeti vardı ve bunun o ölene dek gizli kalmasını istemişti. Cenaze işlemleri tamamlandıktan sonra, Mark’ın vasiyetini ailesi ve kız arkadaşı Priscilla ile beraber okuyacağız. Mark çok yardımsever bir kişiydi. Mirasının büyük kısmını çeşitli hayır kurumlarına bağışlamış olabileceğine inanıyorum” dedi.

Aslında yönelmiş olduğunuz bu yazı internet ortamında yanlış bilginin kişileri nasıl yönlendirdiğini göstermek, tamamen bir bilim/doğa/canlı alemi inceleyen biyoloji sitesinde bile inandırıcılık yaratabileceğini gözler önüne sermek ve Google algoritmasının nasıl yanlış işlediğini bir kez daha kanıtlamak üzere eklenmiştir.

Ki buna rağmen Mark Zuckerberg aramalarında ilk 10 arasında yer alarak sitemizin en çok ziyaret edilen iletisi olmuştur.

Yapmış olduğum bu denemeyle asıl bizi üzen bir noktaya daha değinmiş olduk; milletçe aslında okumuyoruz. Neye baktığımızı dahi bilmiyoruz sanırım.

Yazık 🙂

Şahane Şahane
2
Şahane
Keyifli Keyifli
4
Keyifli
Sevdim Sevdim
11
Sevdim
Garip Garip
5
Garip
Fena Değil Fena Değil
3
Fena Değil
Yetersiz Yetersiz
10
Yetersiz

Kimler Neler Demiş?

38 Yorum - "Süpriz Ölüm! Facebook’un kurucusu Mark Zuckerberg Öldü!"

avatar
Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
Mehmet
Ziyaretçi

Azcık fazla okumaktan araştırmaktan aciz zavallıcıklar yazının sonunu okumadan adamın öldüğünü kabullenmişler ve rahmet dileklerini sunmuşlar hemen. Atalarımız boşuna dememişler düşmanın bile akıllısı iyidir diye…

Adem Can Solak
Ziyaretçi

Allah rahmet eylesin . Hiç sanmazdım öleceğini. Facebookun bütün üyeleri onunla olacak. Elveda Mark.

ali
Ziyaretçi

ya hala inanıyomusunuz ölmedi oğlum yalan haber

elif
Ziyaretçi

hiristiyan olabilir fakat yinede allah rahmet eylesin ne diyelim başka gencecik yaşta hayatını kaybetti dostlarına sabırlar diliyorum…

ahmet
Ziyaretçi

mark yahudiydi

Fatih
Ziyaretçi

yahudi de değildi. yahudi asıllı ateisttir kendisi.

aleyna sıla
Ziyaretçi

+elif ALLAH büyük harflerle yzılır 🙂 😀

esra
Ziyaretçi

iyikide öldü

Fatih
Ziyaretçi

bakıyorum da baya mantıklı bi insansın

gökhan
Ziyaretçi

tüh sımdı ne bok yeriz gebermıs adam vah vah tuh tuh ag gebermesse elın gavurundan banane

esra korkmaz
Ziyaretçi

adaşız

Emrah Karaboğa
Ziyaretçi

Sizi ahmaklar haberin kaynağı nedir? ayrıca bu haber tamamen deney amaçlı yapılmıştır

https://www.biyolojigunlugu.com/supriz-olum-facebookun-kurucusu-mark-zuckerberg-oldu; İLGİLİ YAZI; Aslında yönelmiş olduğunuz bu yazı internet ortamında yanlış bilginin kişileri nasıl yönlendirdiğini göstermek, tamamen bir bilim/doğa/canlı alemi inceleyen biyoloji sitesinde bile inandırıcılık yaratabileceğini gözler önüne sermek ve Google algoritmasının nasıl yanlış işlediğini bir kez daha kanıtlamak üzere eklenmiştir.
Ki buna rağmen Mark Zuckerberg aramalarında ilk 10 arasında yer alarak sitemizin en çok ziyaret edilen iletisi olmuştur.
Yapmış olduğum bu denemeyle asıl bizi üzen bir noktaya daha değinmiş olduk; milletçe aslında okumuyoruz. Neye baktığımızı dahi bilmiyoruz sanırım.

dogukan
Ziyaretçi

yalan haber yapmayın ayıptır be

Onur Taş
Ziyaretçi

Yazıyı okumadan yorum atanlar siz nasıl biyolojiden mezun oldunuz.? … hadi okumadın bir göz at bari hiç haber demi takip etmiyorsunuz arkadaş :))

PROFESÖR
Ziyaretçi

🙂 🙂 🙂

Aleyna Gonul kahraman
Ziyaretçi

aynen okumamislar inanmislar. .yorumlara bak ..Bunlar toplumda taslanmali bunlar ırkçı muammelesi yapilmali bunlar üvey kardes gibi kenardan bakmalı..ah bunlar ah bunlar sebastiyannnn

PROFESÖR
Ziyaretçi

KESİNLİKLE KATILIYORUM 🙂

alperen
Ziyaretçi

mark benim iki hesabımı acmadan ölme 😀

samet
Ziyaretçi

mark allah rahmet eylesin

Fatih Başar Yüzer
Ziyaretçi

Bence çok güzel bir yazı olmuş. Gerçekten de insanımızın lpg tipli ruh halini yansıtmışsın keşke sondaki yazıyı da büyütüp de smile eklemeseydin. O zaman daha fazla sazan düşerdi. 🙂

safaZmc
Ziyaretçi

nesaçmaladığınıza bakmak için girdim

berke
Ziyaretçi

allah rabet eylesın co üzülddüm vala

ZGR
Ziyaretçi

Rahmetle anan yorumculara allah akıl fikir versin diyor, okumayan bir millet olduğumuzu kanıtlayan bu yazıya atılan yorumlara katıla katıla gülüyorum.

PROFESÖR
Ziyaretçi

NE HALLERE GELMİŞİZ BE 🙂 OKUMADAN ANLAMADAN SAZAN GİBİ ZIPLIYORUZ… 🙂 🙂 🙂

hediyelik eşya
Ziyaretçi

okumadım ama yorumlardan öğrendim hepinize teşekkürler(yorum atanlar)

Erdal
Ziyaretçi

O rahmet okuyanlarin allah belasini versin cahil p********.sonunu okuyun öküz kafalılar

aleyna sıla
Ziyaretçi

küfür etmesene sensin o saydıkların.mantıklı ol biraz

aleyna sıla
Ziyaretçi

canım benim senin Allah’a saygın varmı ALLAH büyük harfle yazılır

sıla
Ziyaretçi

iyiki öldü insan mark zuckerberg alkol almasaydı böyle olmucaktı

sıla
Ziyaretçi

kandırıyorlar ölmemiş
bizi deniyorlar

Berre
Ziyaretçi

Hep bu okumayanlar yüzünden Türkiye gelişemiyor zaten.

esra korkmaz
Ziyaretçi

çok doğru söyledin ayrıca küfür edenler içinde aynı şey geçerli
😀
🙂
:>

esra korkmaz
Ziyaretçi

çok d söyledin

Adem
Ziyaretçi

sosyal deneymiş insanları kandırmak ve yaşayan birisini öldürmek için yapılan deneyler bence hoş birşey değil… yaptığınız ziyaretci çekmek başka birşey değil

Efecan
Ziyaretçi

Dikkat ettiniz mi yazıyı okumadan öldüğüne inananların çoğu nefretle büyüyen dindar kesim insanlardir. Kimisi Allah büyük harle yazilir. Kimisi diyor içki icmeseydi ölmezdi. Kimisi diyor yahudiydi. Türkiye’nin neden bu durumda olduğunun net kanıtı. Kürsüden hapşıran şahısi alkışlayan yeni türkiye gençliği. Tebrikler

wpDiscuz

Süpriz Ölüm! Facebook’un kurucusu Mark Zuckerberg Öldü!

Porno
Hesabınız yok mu?
kayıt ol

Geri dön
giriş yap

Hesabın var mı? >>
giriş yap

Makale
Görsel