Biyoloji yerine hangi bölümü okumak isterdiniz? Tüm olumlu/olumsuz eleştirilerinizi bekliyorum.

Biyoloji bölümleri yerine hangi bölümü okumak isterdiniz?

Mezun arkadaşlara sesleniyorum. Hep kötü, kaka, eh, okuma yapma diyorsunuz. Biyoloji yerine hangi bölümü okumak isterdiniz? Nedenleriz ile birlikte yanıtlarınızı alabilirsek ne mutlu bize, bizden sonra yolunu çizecek dostlarımıza..

Biyoloji bölümleri yerine hangi bölümü okumak isterdiniz?

Paylaşıma Oy Ver

0 puan

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Cenk Önsoy

Cenk Önsoy

Biyoloji okumadan, görmeden, yaşamadan öğrenilecek bir bilim dalı değildir.

25 Yorum

Yorum yap
  1. biyoloji bölümünden lisans ve yüksek lisans mezunuyum. 6 yılımı bu işe severek verdim. ancak tercih yapacak arkadaşlara söylüyorum. laboratuvar imkanları geniş, bilimsel çalışma olanakları çok olan üniversitelerin biyoloji bölümlerini tavsiye ediyorum. okuması kolay değil. bitirdiğinizde işsiz kalabilirsiniz. lisans eğitiminizi gerçekleştirirken okul dışında farklı laboratuvarlarla kontak kurmalısınız. böylece ufkunuz genişleyecektir. biyoloji bölümünü okumak büyük bir özveri ister 😉

  2. Biyoloji okumanin faydasını kanser tedavisi görüyorken anladim. 13 yildir biyoloji öğretmenliği yaptim hep öğrenciler yinemi biyoloji dediklerinde onlara dersi sevdirmek için yoruluyordum. Bu nedenle matematik okusaydim dediigim oluyordu.

  3. gerçekten bu siteye çok ihtiyacımız var.Çünkü okulda yazamadığımız bölümleri evde internetten girip yazıyoruz.Konu tekrarı yapıyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir