Biyoloji sözlük tanıtım afişlerimiz üniversitelere asılıyor!


default

Arkadaşlar tanıtım afişlerimiz üniversitelere asılmaya başlandı. Bu hafta Ankara Üniversitesine asılıyor. Haftaya Anadolu ve Osmangazi Üniversitelerine asılacaktır.

Bu konuyla ilgilenecek arkadaşlara ihtiyacımız var eğer yapabilirim derseniz veya bölümle görüşebilecek arkadaşınız var ise masum bir tanıtım afişimiz var, onay gelecektir, asabilirsiniz.

Hepimizin sözlüğü olarak 9. günde 400’e yakın üye sayımızla devam ediyoruz. Biz aktif, bölümünü seven ve kendi üniversitesini işin içine dahil etmek isteyen arkadaşları arıyoruz!

Eğitim fakültelerindeki arkadaşlar konuya ılımlı yaklaşırken fen fakültelerindekiler biraz soğuk bakıyor, lütfen bu kırılma noktasını artık aşalım..

Lütfen iletişime geçin, sözlüğümüze cevap yazın, iletişim menüsünden mail atın, yada admin@biyolojigunlugu.com adresinden bize ulaşın.


Şahane Şahane
0
Şahane
Keyifli Keyifli
0
Keyifli
Sevdim Sevdim
0
Sevdim
Garip Garip
0
Garip
Fena Değil Fena Değil
0
Fena Değil
Yetersiz Yetersiz
0
Yetersiz
avatar
Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
GizemNergis
Ziyaretçi

istanbul icin yardimci olmak isterim mail atiyorum en azindan arkadaslarla gorusur yonlendirebilirim

cenkonsoyblog
Yönetici

Teşekkürler GizemNergis, geri dönüş yaptım. Şu anda Odtü, Ankara, Anadolu, Osmangazi ve Bartın Üniversitelerinden arkadaşlar ile iletişim sağlandı, geri dönüşler yapıldı. Kısa süre içerisinde afişlerimizi tüm üniversitelerimizde görebileceğimizi ümit ediyorum 🙂

cenkonsoyblog
Yönetici

Marmara Üniversitesi ve Uludağ üniversitesinden arkadaşlar ile de iletişim sağlandı, afişlerin yollanmasını bekliyorlar. Sizin üniversitenizin ismi geçmediyse lütfen siz bizimle iletişime geçin 🙂

likenis
Ziyaretçi

Abant İzzet Baysal’a ben asabilirim, haftaya oradayım.

wpDiscuz

Biyoloji sözlük tanıtım afişlerimiz üniversitelere asılıyor!

Porno
Hesabınız yok mu?
kayıt ol

Geri dön
giriş yap

Hesabın var mı? >>
giriş yap

Makale
Görsel