Biyoloji Günlüğü, Biyoloji Siteleri, Biyoloji Sayfaları, Biyoloji Grupları

419424_456718817721129_540790467_n.jpg

Bir iletiniz bu kadar çok insan tarafından görülebiliyor iken, en azından ihtmali var iken, biyologlar olarak hala sessiz kalabiliyoruz ya, ben ona yanarım.
Destek olun diye seslendiğimde, kendi reklamım için değil, birlik olalım, tanışalım, tanıtalım, toplanalım demek içindir. Radyo projesi de bu amaçla kuruldu Aras arkadaşım ile birlikte, sanırım onlar hala devam ediyorlar. Şimdi de sözlük projesine başladım, umarım orada da bir birliktelik sağlayacağız. Lütfen desteğinizi kendiniz, kendi mesleğiniz, meslektaşlarınız adına esirgemeyin, neredeyse tüm biyoloji grup ve sayfaları ile iletişim halindeyiz, bir söylediğiniz bin gidiyor. Bu yüzden aktif olmaya özen gösteriniz.

Şimdiden desteğiniz için teşekkürler,
Biyoloji Günlüğü , Cenk Önsoy
www.biyolojigunlugu.com

Paylaşıma Oy Ver

0 puan

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Cenk Önsoy

Cenk Önsoy

Biyoloji okumadan, görmeden, yaşamadan öğrenilecek bir bilim dalı değildir.

3 Yorum

Yorum yap
  1. Merhaba bende biyoloji okuyorum. Ama cevremizdeki insanlar o kadar negatif konusuyorki insan okumaktan, okuduktan sonra bir sey olamamaktan korkuyor. Bu inancin yikilmasini istiyorum. Cunku her insanin sansini kendisinin yarattigini dusunuyorum. Evet is bulmak zor. Muhendislik okuyan bile kendi aklini kullanmazsa is bulamiyor artik. Bu dunyada her meslek grubuna ihtiyac var. Ne yazikki populeritesi yuksek olan meslekler alkislaniyor digerlerine is bile bulamazsiniz deniyor. Bu inanci yikmak istiyorum. Ben biyolojiye inaniyorum. Eger bu dunya canlilarin yeriyse, canlilari inceleyen bir bilimin bu kadar hor gorulmesi imkansiz olmali. Lutfen meslegimize sahip cikalim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir