Bir de böyle bir kesim var tabi. Neyi, neden, kime, nasıl hitap ettiğini aslında bilmeyen, boy gösteren ancak boy veremeden çıkamayan.. Neyse. Eski bir haber olmasına rağmen kanın beyne sıçraması durumu.

Evrim sansürü

Bir de böyle bir kesim var tabi. Neyi, neden, kime, nasıl hitap ettiğini aslında bilmeyen, boy gösteren ancak boy veremeden çıkamayan.. Neyse. Eski bir haber olmasına rağmen kanın beyne sıçraması durumu.

Evrim sansürü
Evrim sansürü

Paylaşıma Oy Ver

0 puan

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Cenk Önsoy

Cenk Önsoy

Biyoloji okumadan, görmeden, yaşamadan öğrenilecek bir bilim dalı değildir.

28 Yorum

Yorum yap
 1. Evrim bir din değil inanç meselesi de değil bilimsel bir gerçek…Bilimle dini karşılaştıramazsın bilim değişim gösterebilir yarın evrim yerine daha yeni bir teori ortaya atılabilir ama din değişim gösteremez kalıplaşmıştır. Eğer bu şekilde din ile bilim kapıştırılmaya devam ettirildiğinde dine ters düşen herhangi bir şey bilim ile kanıtlanırsa bu sefer din en büyük yarayı alır… Ancak 100 lerce kez bilim yanılsa dahi değişebilir çünkü 1-2 kanun dışında kalıplaşmış bir kuralı yoktur.Değişim gösterir.Bunu umarım bir gün anlarlar.

 2. Gayet güzel cvp vermiş sorun ne anlamadım ha sorun sizin evrime inanmanizsa bunu tartisiriz ama insnmayan insanlarin görüşlerine saygı duymalisiniz evrim bir bilimsel gerçek değildir her hipotez kabul ediliyor olsaydı hipotez red diye birşey olmazdı

 3. Maymundan insan olmaz zaten evrimde bunu savunmuyor. Evrim, maymunlarin insanlarla ayni kokenden geldiğini savunur, maymundan insan oldugunu nu degil. Not: sayfada siyaset haberleri ve üst yazi yorumu istemiyoruz.

 4. Maymundan insan olmaz, zaten evrimde bunu savunmuyor. Evrim, maymunlarin insanlarla ayni kokenden geldiğini savunur, maymundan insan oldugunu nu degil. Not: sayfada siyaset haberleri ve üst yazi yorumu istemiyoruz.

  • Siyaset haberi veya üst yazı yorum katkısı olarak değerlendirmeyin, biz bilgisayar başında otururken ülkemizde değişen bir yapı var ve bu haber geçen seneye ait bir haber. Tamamen içinde bulunduğun(m)uz dünyaya hitaben gerçekleşen değişimlerden bir haber burada veya dünyamızda kendi yağımızda kavrulursak kaybederiz. Bu yüzden tekrar paylaşıma alındı, yoksa siyaseti pek sevmem, seveni de sevmem.

 5. Meğer biz baya kendimizi kaybetmişiz ve sandığımdan çok daha kötü durumdayız ve bu haberin sahibi insan da bu sözleri söylerken haklı bir sebepten dolayı söylüyormuş. Ben de zamanında “nasıl cesaret edebiliyorlar böyle şeyler söylemeye, rezil ediyorlar kendilerini” diyordum. Yazık denilecek konuma gelmişiz de haberimiz yok. Yakında sayfayı da bu uslup bilmeyen, yordam bilmeyen, tartışma bilmeyen, cümle kurmayı bilmeyen üyelerimizden dolayı da kapatırım. Söylemedi demeyin, gereksiz stres oluyorum çünkü.

 6. Admin hic ugrasma hurafeyi bilime tercih edenler ile tartisilmaz hele bunu bilimin urunlerini kullanarak yapanlar daha korkunc. Sozum ona biyoloji sayfasini takip ediyorlar. Gravitasyonu red eden Fizik gibi sizin Biyolojiniz. Levha tektonigini red eden jeoloji…

 7. evrime inanmak diye bir tabir mi olur,evrim bilimsel bir gercektir senin inanip inanmaman onun gercekligini degistirmez.Evrim kuramini anlatan bir yazi bile okumadiginiz belli oluyor,neden bilmediginiz sey hakkinda buyuk iddialarda bulunursunuz ki?Bu kadar bilim insani keriz de siz mi akillisiniz?

 8. Şimdi milyonlarca yıl öncesinde olmuş olan olayların bir gözlemlenebilirligi olmadığı için evrim bu kadar hırpalanıyor peki Sen ilk insanı gördün mü ? Bir hipotez ancak başka bir bilimsel görüşle çürütülebilir dolayisiyla bilimde uydurma masallara yer yoktur .Evrimin somut delilleri pek olmasa da işaretler olduğunu gösteriyor.

 9. Bence bu tarz tartışmalar doğrabilecek paylaşımlardan kaçın admin, ne gerek var gerilmeye, zaten ülkecek gerginiz, bari sanalda az huzurlu olalım. Savaşmayın arkadaşlar, isteyen istediğine inansın, kalp kırmayın 🙂

 10. Nihana katıliyorum bence sayfa adminleri olarak sizlerinde yorumlara dikkat etmeniz gerekir, saygi çerçevesini bozmamaniz gerekir. Biz biyologlar her zaman olacağız bizi sadece bu sayfa temsil etmiyor.

 11. Yiğitse o bakan ama cehaleti yüzünden zerre kadar cahil , bilgisiz olarak göremeyen bakan bozuntusu kılıç, yiğitse bunu bilimsel olarak ispatla, bir biyoloji fırtınası yapta görelim adamlığını.Öyle yüzlerce korumayı etrafa salıp ben devlet bakanıyım demekle adam olunmuyor!…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir