ATAMALARIN SAYISINI ARTTIRMAK İÇİN NE YAPIYORUZ?


default

ŞUNU FARK ETTİM Kİ EN ORGANİZE OLAMAYAN HAKKINI BİLMEYEN, HAKKINI SAVUNMAYAN MESLEK GRUBU BİYOLOGLAR. DAHA TWİTTERDA BİLE ORGANİZE OLAMIYORUZ DEMOKRATİK HAKKIMIZI ARAYIP SESİMİZİ DUYURMUYORUZ. HERKESTE BANA DOKUNMAYAN BİN YIL YAŞASIN HAVASI VAR EDEBİYATÇILAR, İNGİLİZCE ÖĞRETMENLERİ VE PDR CİLER BİZDEN DAHA AKTİF.BİZİMKİLER SADECE KENDİ KENDİNE AHLANIP VAHLANIR EMEK VERMEDEN BİRŞEYLER DEĞİŞSİN DİYE BEKLER??

Şahane Şahane
0
Şahane
Keyifli Keyifli
0
Keyifli
Sevdim Sevdim
0
Sevdim
Garip Garip
0
Garip
Fena Değil Fena Değil
0
Fena Değil
Yetersiz Yetersiz
0
Yetersiz

Kimler Neler Demiş?

5 Yorum - "ATAMALARIN SAYISINI ARTTIRMAK İÇİN NE YAPIYORUZ?"

avatar
Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
tess_huse
Ziyaretçi

ben hergün dua ediyorum!

tess_huse
Ziyaretçi

(her gün) belki de etmiyorum, bu biraz masturbasyon gibi, yalancı bir tatmin, yani bu soru; “bugün atamalar için ne yaptın?” bana dokunmayan yılan bin yaşasın da, bir yerden sonra olmuyorsa akışına bırakacaksın, geniş bakmak lazım falan filan.

brskts
Ziyaretçi

o zaman kimse ahlanıp vahlanmasın 4 yıl okudum iş bulamıyorum diye.kendi hakkını aramazsan sesini duyurmazsan koyun gibi güdülmeye mahkum olursun zenginler daha da zengin fakirler daha da fakir olur.emek olmadan hiçbirşeyi başaramazsın ki.armut piş ağzıma düş mantık hep bu insanlarda

tess_huse
Ziyaretçi
dediğim bu işte, masturbasyonla rahatlayınca insanın canı gerçeğini çekmez. sen şu an kendini ikna ediyorsun, tatmin oluyorsun, ancak pazarlamanın ilk kuralı kendinden başkalarını ikna edebilmektir. eğer başkalarını ikna etmek yerine öfkeni kusarsan, asıl eğlenceyi kaçırır, yalancı bir eğlence elde edersin. bu seni sahtetatminperver bir insan yapar. öfkeni kusuyorsun, başka insanları suçluyorsun, senin dışındaki herkesin koyun olduğunu bile düşünebilirsin. bu seni genç ve heyecanlı da biri olduğunu gösterir. güzel bir şey. yanlış anlama kişisel olarak seni eleştirmiyorum, dışarıdaki gençlere de saygım sonsuz; çoğu bir şeyler yapmak için kıvranıyor, gözü çıkanlar, bir daha sokağa çıkamasın diye, başkaları tarafından ayakları kırılanlar var. yaratıcılık… Read more »
m-sc-10
Üye
Bence sadece atamaların artması konusunda değil TUS konusunda ve diğer konularda da hakkımızı aramamız gerekir. Gün geçtikçe haklarımız elimizden alınıyor böyle devam ederse 4 senemizi heba etmiş gibi olacağız malesef. Ben ülkemizdeki biyolog sayısının hakkını savunamayacak yada birtakım şeyleri ilgili yerlere duyuramayacak kadar az olduğuna da inanmıyorum açıkçası. Tek eksiğimiz bütünlük sağlayıp bu haklarımızı toplu halde arayıp savunamamak. Bunu yapsak hükümet yada mesleğimizin bu hale gelmesinde kimlerin emeği varsa o kişiler, bugüne kadar yapılan tüm toplu protestolar gibi geri adım atabilirler. Ama dediğim gibi bunu ya toplu halde yapıcaz yada zaten az kişi ses duyurmaya çalışacağı için yine kulak ardı… Read more »
wpDiscuz

ATAMALARIN SAYISINI ARTTIRMAK İÇİN NE YAPIYORUZ?

Porno
Hesabınız yok mu?
kayıt ol

Geri dön
giriş yap

Hesabın var mı? >>
giriş yap

Makale
Görsel